2733
2734
عنوان

کامپوزیت دندان

132 بازدید | 14 پست

دوستان دندونپزشک خوب و قیمت مناسب برای کامپوزیت شرق تهران کسی بلده؟ کارش برام مهمه و حدودا میدونید فقط یه ردیف فک بالا چقدر درمیاد؟ 

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم چقدر براشون تموم شده هزینش؟ 

واحدی ۲۲۰ تومن زد فکر کنم

دوسال پیش انجام دادن خیلی کارشون خوب بود هنوزم قیمتشون همونه سرشونم همیشه شلوغه

البته عزیزم یه موضوعی رو دقت کن هر رنگی میخوای یک درجه روشن تر بگو برات بزنن چون کلا کامپوزیت یک افت رنگ داره بعد رنگش ثابت میشه

واحدی ۲۲۰ تومن زد فکر کنم دوسال پیش انجام دادن خیلی کارشون خوب بود هنوزم قیمتشون همونه سرشونم همیشه ...

عزیزم شماره و ادرس داری من اینستا ندارم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738
عزیزم شماره و ادرس داری من اینستا ندارم

این شماره منشی مطبشونه اسمشون اقای همت یار هستش ادرسو یادم نمیاد دوسال پیش رفتیم زنگ بزن یا واتس اپ یا تلگرام پیام بده خودش توضیحاتو بهت میده

این شماره منشی مطبشونه اسمشون اقای همت یار هستش ادرسو یادم نمیاد دوسال پیش رفتیم زنگ بزن یا واتس اپ ...

ی دنیا ممنون 😘❤

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706