2733
2734
عنوان

راهکار مقابله با ویروس جدید

428 بازدید | 10 پست
سلام بچه ها از 4 شنبه مریضم دور از جون انگار اخره دنیاست -گفتم شاید شما هم خدای ناکرده دچار این بیماری شده باشید-علائمش: البته با الودگیه هوا علائم تشدید شده
سنگینی شدید سر
استخوان درد
سرفه های خشک
نداشتن تعادل
تب و لرز
ابریزش
گرفتگی عضلات
بی اشتهایی شدید
خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

الان خیلی بهترم خدارو شکر :
اصلا از پروتئین و لبنیات (به خصوص شیر)استفاده نکنید
از سوپ با گندم جو نریزید یا حلیم با کمی عسل شیرین شده استفاده کنید(تاکید میکنم بدون پروتئین یعنی گوشت نداشته باشه)
اب ولرم با عسل بدونه ابلیمو
قرصیم که استفاده کردم و دوسته خواهرم خدا عمرش بده معرفی کرد و گفته هرکی تو خونه هست و 1 درصدم احتمال میدید بگیره بخوره قرص کوریزان از کارخانه دکتر عبیدیه هر 6 ساعت باید مصرف بشه دوزه هر قرص فرق میکنه پس حتما دقت کنید از رو شب و روزه خودش که علامت زده بخورید
تو خونه از دستگاه بخور استفاده کنید
4 روز کم کم درگیرشید اما من قرصو دیر گرفتم گفتم بهتون بگم شماها مثله من دوره اتون طولانی نشه در اخر استراحت خیلی مهمه
خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مریم جان من خونه همش استراحت هنوز سر گیجه دارم و تهادل ندارم اون بنده خداهایی که کارمندنو دلم میسوزه بدنم یه گرمایه بدی داره خودم حلم بده
روزهایه اول سخته خیلی ولی سعی کنید حتما دوش بگیرید تب دارید بی تاثیر نیست
2738
الان با بهزاد ازدواج کردی؟ 

بله تقریباداریم وارد ۶سال میشیم