2230
2217

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خداروشکر عزیزم دلم از این شادیا خواست خدایا دلمو شاد کن🥺

خدای  مــن                            تو تنها کسی هستی که ارزش مرا می دانی؛ صلاح مرا می دانی؛لیاقت و شایستگی های مرا می دانی؛ و به همه اسرار زندگی من آگاه هستی...از تو می خواهم،مرا به آنچه برایم بهتر است هدایت کنی...آمین🙏لینک چالش ناشناسم😜https://harfeto.timefriend.net/16411224009041
2226

بسلامتی عزیزم

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2050

خوشبحالت😍😍😍

ما همخیلی وقته میخواییم بریم ولی پول نداریم بهدم موسسه میترسیم کلاه برداری باشه

شما از چ. طریق میری

عضو گروه رز آبی 💙💙💙    شروع کالری شماری 1400/10/7     وزن شروع 67   وزن الان 65،200😍    وزن هدف 57        به خودم قول رسیدن دادم تا عید نوروز 1401 💙💙💙🙆🏻‍♀️😍🌈              میشه یه صلوات مهمونم کنی 🙏🙏🙏🙏 💔💔💔💔 برام دعا کنید 💔💔خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

عزیزممم

خیلی خوشحالم‌از خوشحالیت

موفق باشی😍👌🏻

[• خودِت باش!مگه خودت چشه...🙂🌿👌🏻♥]                     《میم*  | +تموم شد؟                                                                          _خیلی تاثیر گزار بود😕  |》          

عزیزم بسلامتی

امیدوارم هر جای دنیا ک رفتی موفق باشی

"بندِ دلِ من به لبخند‌های تو بند است،برای دوست داشتنت اما لبخندهایت را نه دلت را لازم دارم...🧿💍"                                 جهانِ من از بودنِ تو رنگیه جانِ من♥️B♥️                             خـدایـا شـُکـرتـ 🍃🌸
2051