2703
2553
عنوان

هیچکس بعد از رفتن کسی ...........

212 بازدید | 19 پست

‌‌

‏هيچ كس بعد رفتن كسى نمُرده

ولى بعدش ديگه اون آدم قبلى نبودن.

بعضياشون شكسته‌تر شدنُ

بعضیاشون با‌تجربه‌تر.

ولى همه شون غمگين‌تر از قبل شدن!!

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

من بعد رفتن بابام مرده متحرک شدم

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هیچکس بعد کسی نمرده، اما خیلیا بعد بعضیا زندگی نکردن:)

:(

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
من بعد از فوت پدر و مادرم نمیدونم چی شدم 

عزیزم روحشون شاد💔

2714

خیلی حقیقت تلخیه 😔😭

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

دلتنگی💔#  

دلتنگی سخت ترین درده💔

منـمـ دلتنگتمـ💔

دلتنگـ کسیـ که هرجارو میگردمـ نیستـ💔

واسش یه صلوات بفرستید💔

همـسرم👩‍❤️‍👨✨تو بگو جون میخوای میدم بهت❤🌸تو فقط باش😍بین ما دوتا یه وروجکم هست  تـــو دلی مامانی که زود زود میاد پیش منو بابایی
دلتنگی💔#   دلتنگی سخت ترین درده💔 منـمـ دلتنگتمـ💔 دلتنگـ کسیـ که هرجارو میگرد ...

:(💔

بعد فوت داداشم، روحیمو باخته بودم

برادرم تنها فرد مهم زندگیم بود

از بچگی سنگ صبورم بود، دوستم بود، رازدارم بود

جز اون خواهر و برادری نداشتم 

فکر میکردم بعد داداشم میمیرم

خودکشی هم کردم

اما نمردم

و کماکان، خودمو زدم ب بیخیالی و میگذرونم الکی

👋Bye
2706