2204
2217
عنوان

هیچکس بعد از رفتن کسی ...........

208 بازدید | 19 پست

‌‌

‏هيچ كس بعد رفتن كسى نمُرده

ولى بعدش ديگه اون آدم قبلى نبودن.

بعضياشون شكسته‌تر شدنُ

بعضیاشون با‌تجربه‌تر.

ولى همه شون غمگين‌تر از قبل شدن!!

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

من بعد رفتن بابام مرده متحرک شدم

خسته‌ام...                                                           مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                        ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                        انتظار...   خسته از جانی که گرفتار تن است                      اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                    پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                               مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                           انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                    که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

هیچکس بعد کسی نمرده،

اما خیلیا بعد بعضیا زندگی نکردن:)

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن🙂💞 بلاخره معجزه شد،😍 در تاریخ۱۴۰۰/۷/۱۰ بی بی چکم مثبت شد،دعا کنید سالم بغلش بگیرم❤️🙏  خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚خدایا مواظب امانتیت هستم ،قول🥺 خودت مواظبمون باش،خودت معجزتو سالم بزار بغلم🥺خدای مهربونم تنهام نمیزاری میدونم🙏 راضیم به رضای تو ای خالق هستی🥺❤️ گرنگهدار من ان است که من میدانم🙂 شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🥺💚 برای سلامتی تو دلیم لطفا صلوات بفرستید❤️اجرتون با اقام ابوالفظل🥺🙏

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240
هیچکس بعد کسی نمرده، اما خیلیا بعد بعضیا زندگی نکردن:)

:(

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
من بعد از فوت پدر و مادرم نمیدونم چی شدم 

عزیزم روحشون شاد💔

خیلی حقیقت تلخیه 😔😭

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2050

دلتنگی💔#  

دلتنگی سخت ترین درده💔

منـمـ دلتنگتمـ💔

دلتنگـ کسیـ که هرجارو میگردمـ نیستـ💔

واسش یه صلوات بفرستید💔

همـسرم👩‍❤️‍👨✨تو بگو جون میخوای میدم بهت❤🌸تو فقط باش😍بین ما دوتا یه وروجکم هست  تـــو دلی مامانی که زود زود میاد پیش منو بابایی
دلتنگی💔#   دلتنگی سخت ترین درده💔 منـمـ دلتنگتمـ💔 دلتنگـ کسیـ که هرجارو میگرد ...

:(💔

بعد فوت داداشم، روحیمو باخته بودم

برادرم تنها فرد مهم زندگیم بود

از بچگی سنگ صبورم بود، دوستم بود، رازدارم بود

جز اون خواهر و برادری نداشتم 

فکر میکردم بعد داداشم میمیرم

خودکشی هم کردم

اما نمردم

و کماکان، خودمو زدم ب بیخیالی و میگذرونم الکی

👋Bye
2239
من تمام انرژی ذهن و روح و روانم و گزاشتم تا برکرده....برگشت ولی دیر شده بود

💔

برا من همینطوره بعد فوت بابا که ناگهانی بود فوت 3دایی و ی خاله مهربون همش غصه می خورم 

عزیزم خدابیامرزه همه رفتگان💔

بعد فوت داداشم، روحیمو باخته بودم برادرم تنها فرد مهم زندگیم بود از بچگی سنگ صبورم بود، دوستم بود، ...

اخی روحش شاد😔

2051