2703
2553

من

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عقلم میگه پاشو ظرفا رو بشور آشپزخونه رو مرتب کن بدنم میگه بشین به گوشی نگاه کن

😂

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
2456

بچها تازگیا هرکیو میبینم روز اول پریود عروسی میرن قشنگ خرید میرن یا بیرون ولی من پریود میشم ۴۸ ساعت استراحت میکنم نمیتونم پاشم کارا رو کنم دردام خیییلیییی زیاد نیستا ولی استراحت میکنم بیرون نمیرم خرید نمیرم بیشتر دراز میکشم ونبات داغ درست میکنم غذا هم همسرم یچی سرهم میکنه میخوریم یا ازبیرون میگیره..الانم کارگر داره فقط تو فلاسکت چای ریختم براش باز اومدم درازبکشم

بنظرتون من خیلی بدنم ضعیفه یا عادیه حالم؟؟🌹🌹

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤