2703
2553
عنوان

تو خواب جیغ میزنم با چشم و دهن باز

143 بازدید | 9 پست

سلام

من از قبرستون اینا میترسم و کلا هروقت رفتم قبرستون حالم بد میشه

چندماه پیش پدربزرگم فوت کرد و رفتیم قبرستون و از اون به بعد شبا شروع میکنم به جیغ زدن(نه اونجور جیغ ها مثلا اگه مامانم باشه صدا میزنم مامان مامان) مامانم میگه دیشب دهن و چشاتم کامل باز بود و بهت گفتم چیه چیشده گفتی رامین رامین اینجاس(رامین شوهرم که دیشب نبود خونه مامانم اومده بود پیشم)بعدشم خیلی زود خوابت برد

اما خودم اصلا نفهمیدم و یادم‌نمیاد فقط یه حاله ای یادم که از خواب بیدار شدم و دوباره خوابیدم(مثل وقتی که ادم غلط میزنه)

شوهرمم میگه بعضی شبا همینجوری منو صدا میکنی

حالا نمیدونم واسه چیه؟واسه همون قبرستون رفتن یا این که برامون دعا گرفتن(برامون دعاگرفتن که بینمون جدایی بیوفته)

هیچ مشکلی هم ندارم نه جسمی نه روحی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دعارو ول کنید هرچی میشه میچسبید به دعا زندایی منم سالهاااست که اینجوریه بنظرم باید بری روانشناس

خوب وقتی هست چی بگم؟برای کل خانواده ما ۲۰ سال پیش دعا کرده بودن که نسل در نسلمون باشه و زیر درخت پیداکردن و هرگز نشد باطلش کرد و گم شد بعد از اون خانواده ما از هم پاشید این که میگم پاشید واقعا پاشید ها

به هرکسی که محرم مادربزرگ و پدربزرگم باشه میگیره من و شوهرم هردو محرمشونیم به جز اونم برای خودمون هم باز دعا گرفتن(متاسفانه تو فامیلمون زیاد افرادی داریم که کارشون تو دعا و دعانویس و همشونم بسیار حسودن)

وقتی هیچ مشکلی ندارم و حالم خوبه و حتی خودمم نمیفهمم که اینجوریم برم روانشناس چی بگم؟که دارو بهم بده؟اونم واسه چیزی که منو اذیت نمیکنه😐

2456
هیچکدوم غذا زیاد میخوری قبل خواب😐😂

نه بابا من اصلا غذا زیاد نمیخورم بعدشم وسط خواب بلند شدن چه ربطی به غذا خوردن داره؟اون برای خواب بد دیدن من که خواب بد نمیبینم

2714
خوب وقتی هست چی بگم؟برای کل خانواده ما ۲۰ سال پیش دعا کرده بودن که نسل در نسلمون باشه و زیر درخت پید ...

این چیزا وحرفا تلقینه!

همینکه نصفه شب جیغ میزنه خودش یک مشکله! برو روانشناس همینو بگو

روانشناس هم دارو درمانی نداره نترس

چرا هرکس یه مشکل براش پیش میاد میگن دعامون کردن😑

بخدا مردم تو این گرونی اندازه نون شبشون هم پول ندارن دعا هم که گرونه

اعتقاد دارم دعا اثر داره اما خدا تا نخواد اتفاقی نمیفته 

برین مشکل اصلی رو حل کنید منم بعضی شبا اینطوری میشم

اللهم عجل الولیک الفرج....