شوهرم زنگ زده به یه آژانس هوابیمایی برای بلیط دبی
مسئول اونجا گفته برای 29 اسفند تا 3 فروردین . بلیط چارتر هستش که هر نفر 900 هزار تومان میشه البته با تور و ترانسفر و هتل سه ستاره .
به نظر شما خوبه یا بد ؟
اصلا تو این زمان دبی رفتن چطوره ؟
چون من هیچ تجربه ای از سفر به دبی ندارم . از اونایی که رفتن خواهش می کنم به من کمک کنند . مرسی
1390/12/24
|
07:39

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

عزیزم بعد عید قراره بنزین گرون بشه احتمالا تحریمها هم شدیدتر و دلار گرونتر این چارترو از دست ندین.اینا میخوان هواپیما خالی نره دارن ارزون میدن.بنظر من قیمتش خیلی خوبه.

من دفعه اولی که رفتم دبی رفتم سه ستاره زیاد هم بد نبود.نصبت به هتلهای داخلی بسنجی معادل چهار ستاره است ولی غذاهاشون خوب خوب نبود.ولی انقدرها هم بد نیست
مریم گلی اگر دوست داری از تعطیلات عید برای سفر استفاده کنی حتما برو .......... قیمت همین تور غیر از عید احتمالا حدود 500-600 هست ............ ببین هتلش چطور هست کجاست .... هتل های 3 ستاره دبی در مقایسه با ابران و استانبول خیلی بهتر هست ...... دبی بعد از عید گرم میشه و قیمت تور به نظر من بد نیست .........خوش بگذره اگر رفتی
عزیزم خیلی خحوب گفته مخصوصا اگر تهران هستی خیلی خوب قیمت داده ما که شیراز هستیم و به دبی خیلی مسافت کمتر تورها خیلی گرونتره من قبل از عید قیمت گرفتم هتل دو ستاره نفری هفتصد بود گفت همیم واسه عید یک تومن می شه

حتما برو اگر تاحالا نرفتی پشیمون نمی شی
در جواب اون دو دوستمون که می گه سه ستاره آشغاله اصلا هم اینطور نیست می ری می بینی اونجا همه هتل ها استاندارد بین المللی هست چه دو ستاره چه سه ستاره و چه بیشتر در همون حدی که باید امکانات دارن حتما این دوستمون همیشه هتل شیلتون می ره که این به چشمش نیومده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
اسم هتلش زین الدین بوده فکر کنم شاید
وای دوستان چقدر نظرها متفاوته . بیشتر از قبل گیج شدم . برم یا نرم؟
چون بچه مدرسه ای دارم و شاغلم مسافرت برام محدود به تابستون و عیده

و بیشتر به خاطر بچم که دوست داره بره مسافرت تو فکر ش هستم که برم
اونجا مثل هتل های اینجا نیست که بهت بگن سه ستاره بری ببینی مثل مسافرخونس ما که کیش رفتیم هتل چهارستاره قربون مهمانسرا!!!!!!!!!!!!!!!
دبی هم من هتل چهارستاره بودم همه امکاناتی داشت حتی ماشین ظرفشویی لباسشویی اتو سشوار ماکروفر تستر گاز یخچال دو سری ظرف و ظروف ..... اینجا کدوم هتل چهارستاره این امکاناتو داره بگین ما هم بریم

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟