2703
2553
عنوان

الان من چیکار کنم شما جای من بودید میدادید اونم تو این گرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 113 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون چیزی رو میدن که دیگه لازم نباشه وقتی شما میخوایین برا بچتون استفاده کنین لزومی نداره بدین، رک به خواهرت بگو میخوام برا بچه دومم بپوشونم بااین گرونی نمیتونم نوشو بخرم، کهنه ی یکی دیگه رو هم نمیتونم تن بچم کنم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم

بگو ی جاش خراب شده زشته بدیم ب کسی.

کار خواهرتون اصلا درست نبوده،واسه وسایل خودش بذل و بخشش کنه نه واسه یکی دیگه! بذارین خودش موضوع رو حل کنه و توضیح بده برا دوستش

تنهایی رو دووووست دارم🤗🤗
2456
نیازمند نیس مستاجره فقط  اگه خاهرم خودش باشه عمرا بده یعنی عمرا چون خسیسه هم خودش هم همسرش

این جور که مشخصه ته دلت دوست نداری بدی

خب نده دیگه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

والا من برا پسرم پارسال 340 دادم خریدم.امسال اندازه نشد. نو هم بود. چون بخاطر کرونا پارسال هیچ جا نرفتیم. امسال گذاشتم دیوار. ی نفر گفت پول ندارم و اینا. همینجوری بهش دادم. جالب اینجاس بعد دوروز همون طرف کاپشن رو ب قیمت 250 گذاشت دیوار برای فروش😐😐😐

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍
نه عزیزم. مال شما نیست. مال شوهرته. بدی هم حرومه. خواهرت حرف الکی زده. من تمام وسایل بچم رو برا بعدی ...

شوهرم میگه اگه واقعا نیازمنده محتاجه بده 

بدبخت خودش باید دوسال بعد دوبرابر بده یه کاپشن برا بچه دومش بخره دلم میسوزه ازاین لحاظ 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
نیازمند نیس مستاجره فقط  اگه خاهرم خودش باشه عمرا بده یعنی عمرا چون خسیسه هم خودش هم همسرش

من بدم میاد ازین اخلاقا .علاوه بر اون نمیدونم چرا وقتی یکی اینکارو باهام بکنه احساس میکنم داره ازم سوءاستفاده میکنه به نفع خودش منظورم خواهرته

2714
خب نده بعدم خوب نیس انقد دست به چرتکه ای ها خدا روزی رسونه

خدا روزی رسونه ولی اوضاع جامعه جوریه که ادم نمیتونه به کسی اینجور کمکی کنه مگه اینکه ماهی سی چهل تومن حقوقش باش بی نیاز باشه

کار خواهرت درست نبوده حالا اگه اون خانم نیازمند باشه ،بنده خدا دل بسته که شما بهش میدی

من نگفتم میدم پشت تلفن هم همون اول گفتم من برا بچه بعد نگه داشتم گرون خریدمش 

به خدا خواهرم و شوهرش اگه باشن عمرا بدن 

خواهرت بدون اجازه شما شکر خورده قول داده.کاپشنو بدی دورشو دیگه خط بکش  چون بعد استفاده به درد نمیخوره. نگه دار عزیزم چراغی که بر خانه رواست بر مسجد حرامست

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706