2726

برا دخترم دوسال پیش ۲۷۰ هزار تومن دادم یه کاپشن پشمالو خوشگل بعد تا یکسال و نیمه پوشید گذاشتم کنار برا بچه بعد چون واقعا نو نگهش داشتم اصلا آخ نگفته 

بعد الان خواهرم دوستش نوزاد داره خواهرم گفته ابجیم یه سرهمی خوشگل داره میگم بده بهت بمن گفت گفتم راستش نمیدونم ببینم چی میشه آخه نگهش داشتم برا بچه بعد اون نوعه ازکجا معلوم دوستت به تمیزی من نگهش داره گفت نه میگه تمیز نگه میدارم 

شوهرم گفت اگه مستحقه نیازمنده واقعا بده گفتم عزیزدلم اون کاپشن الان ۵۰۰ تومن پولشه خودمم دارم میرم اقدام پس فردا باید ۵۰۰ از جیب بدم یه ساده تر ازاین و برابچم بخرم یا کهنه ای که معلوم نیس اون زنه چجور نگه داشته استفاده کنم باز براش 

اونم گفت باشه خودت بهتر میدونی من چندبار به خاهرم گفتم که نگه داشتم برا بچه بعد اما باز امروز گفت چیکار کنم شما باشید میدید؟به ادمیکه نمیشناسی و نمیدونی چجور امانت و   نگه داره 

شوهرمم پولدار نیس کارگره کارخونس سال بعد من حامله شم باید دوبرابر ۲۷۰ بده بخره موندم چیکار کنم گیج شدم 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

دوستش مستاجره اما خب نیازمند نیس دستش به دهنش میرسه اما میگه سومی و نمیخام بیارم براچی پول بدم امسال کاپشن بخرم برانوزاد براکس دیگرو بپوشونم 

اگه واقعا نیازمنده ، بده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوس ندارم وسایل شخصیمو بدم به کسی دیگه اگر نیازمند باشه کمکش میکنم ولی وسیله نمیدم 

ی روزی بچه دار بشم هم هیچوقت وسایلشو به کسی دیگه نمیدم 

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)
اگه واقعا نیازمنده ، بده

نیازمند نیس مستاجره فقط 

اگه خاهرم خودش باشه عمرا بده یعنی عمرا چون خسیسه هم خودش هم همسرش

نه. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است!

به خواهرتون بگید از جانب شما بذل و بخشش نکنن. اگه هیلی نیازمنده، خواهرت خودش برای بچه دوستش یه کاپشن هدیه بخره. اگر نیازمند نیست که خب خودش بخره.کسی که تو این اوضاع جامعه بچه دوم رو میاره قطعا دستش به دهنش میرسه 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706