2726

درس کار مستقل شدن 

مجردم 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لیسانسمو گرفتم بعد ازدواج کردم و ارشدمو گرفتم . به موقع بود ازدواجم راضیم

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728

هر دوتاش باهم رو دارم الان من 

البته این در صورتی راحته که اولا قبل ازدواج مسیرت و هدف درسی و تحصیلیت مشخص شده باشه و استارتشو زده باشی 

دوما با ادمی ازدواج کنی که نه تنها جلو پیشرفتتو نگیره بلکه کمکتم بکنه 

هرچیزی به موقعش

منلیسانسمو گرفتم، رفتم سرکار، همزمان ارشد خوندم. قبل از دفاع پایان نامه م ازدواج کردم.

اگه برگردم عقب صد درصد همینکارو میکنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بستگی ب همسرت داره

مثلا عمه شوهر من رفت خونه شوهر درس خونم وکیل شد الان دفترداره کلی پول پارو میکنه یعنی شوهرش این فرصت رو بهش داد از اون طرف ی دوست دارم هر هنری بگی بلده خیاطی آرایشگری زبان ولی شوهرش اجازه نمیده کار کنه طفلی قبل ازدواج تو گوهردشت آرایشگاه هم داشت ولی الان حبس شده تو خونه

آدم داریم تا آدم 

باید انتخابت درست و منطقی باشه نه احساسی

ولی من خودم اول درس خوندم کار پیدا کردم بعد ازدواج کردم

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋

هر دو در کنار هم باز هم بستگی به سن و شرایطت داره 

مثلا بعضی ها سنشون کمه و شرایط خوبی دارن برای درس خوندن خونه پدر بعضی وقتا هم ی دختر خاستگارای خیلی خوبی داره حالا چه سنش بالا باشه چه پایین هیچ ایرادی نداره ازدواج تازه برای من درس خوندن خونه همسرم بعد ازدواج راحت تر بود چون دیگه اختیار کامل خونه دست خودم بود راحت تر برنامه ریزی میکردم