2726
عنوان

تا حالا سرکوب شدین؟

323 بازدید | 38 پست

شده بچه ها احساس کنین پدر مادرتون یا همسرتون هیچ وقت درکتون نمیکنن عمیقا حس کنین تنهایین؟ به نیازاتون بی توجهن؟ نیازاتون مسخره کنن؟ دوست داشته باشین ازشون دور بشین و این کارم بکنین؟ از تجربیاتتون بگین از احساستون.

من با اینکه هزار کلیومتر ازشون دور شدم انگار سایه حرفشون، سایه همیشه تنها بودنم هیچ وقت دست از سرم بر نمیداره. از دور هم حس میکنم به هر نحوی تحقیرم میکنن

مهربان باشیم   

اره،خانوادم کلا با روحیه من مشکل داشتن

تا اینکه منو تبدیل کردن ب یه دختر افسرده و عصبی

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

حساسی یا افسرده

زندگیتو بکن

ناراحتیهای قدیمو دنبال نکن

گذشته گذشته دیگه😏

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از مشاور کمک بگیره بازم خداروشکر تونستی دور بشی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2728

اره به خاطر رفتارای مادرم الان تو اوج نوجوونی شدم یه دختر افسرده و عصبی

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
اره،خانوادم کلا با روحیه من مشکل داشتن تا اینکه منو تبدیل کردن ب یه دختر افسرده و عصبی

من دور که شدم خیلی بهتر شدم انگار شخصیتم داره رشد میکنه اما هنوز هم زنگ میزنن حس تلخ میگیرم...

مهربان باشیم   
حساسی یا افسرده زندگیتو بکن ناراحتیهای قدیمو دنبال نکن گذشته گذشته دیگه😏

حساس بیشتر

گذشته رو بیخیال شدم اما گاهی با یه زنگ یا یه گفتگو ساده همون رفتارا رو نشون میدن. دوباره داغ دلم تازه میشه. نمیتونم انگار هیچ وقت به صورت نرمال صحبت کنم باهاشون

مهربان باشیم   
من دور که شدم خیلی بهتر شدم انگار شخصیتم داره رشد میکنه اما هنوز هم زنگ میزنن حس تلخ میگیرم...

خوشبحالت ک دور شدی..

منم اکه کنکور قبول شم میرم برا همیشه

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
2706