2726
من بعد چند سال د.وباره دارم درسمو میخونم الانم خیلیییییییییییییییییی دارم تلاش میکنم برا موفقیتم عاشق رشته پرستاری یا مامایی هستم کمکم میکنید چه کتابهایی ر بیشتر بخونم من دانشگاه ازاد ایشالله میخوام شرکت کنم به نظرتون سخت میگیرن کسی بوده دانشگاه ازاد پزشکی اورده باشه
اینجا کلبه دلنوشته هامه شعر هایی که حرف دلمه http://ffri.mihanblog.com/
من پرستاری ازادمیخونم
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادله جون میشه کمکم کنی چه کتابهایی رو بیشتر بخونم و اینکه سخت کنکور دانشگاه ازاد دیگه عزیزم هر چی به نظرت میرسه بهم بگو دعات میکنم
اینجا کلبه دلنوشته هامه شعر هایی که حرف دلمه http://ffri.mihanblog.com/
2728
نمیدونم من3سال پیش قبول شدم همه چیزفرق کرده اما نه قبولیش زیادسخت نیس سوالای کنکورش خوبه میشه جواب داد.چنتا ازعمومیاشو که من100درصد جواب دادم
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
چراسمیه جون؟شما لیسانسین یافوق؟
من سراسری خونده بودم و 7ساله دارم کار میکنم از جوونیم هیچی نفهمیدم به جون من اشتباه میکنی درسته بازار کار داره ولی کار هم باید کار باشه دیگه نه هر روز استرس استرس استرس چقدر آخه
آره شب کاری پیرت میکنه. کارشم خیلی زیاده و مسئولیتش وحشتناکه. واسه تعویض شیفت که بچم مریض بود هر جور بگی اذیتم کردن .واسه خودم 1 روز مریض بودم استعلاجی شدم انقدر حرف شنیدم انقدر گریه کردم که نگو.استرس کارو مریض ها که دیگه...
2706