2204
2217

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

سلام دوست عزیز اگه نظری مخالف  در مورد پستم ریپلای کن ولی به خاطر اسم کاربریم با من مخالفت نکن چون تهش خودت اعتراف میکنی دیدم که میگم😉🤫هر کسی اعتقادات خودشو داره مطمئن باش به این باور رسیدم که دوسش دارم کیو میگم؟ رهبرم مقام معظم دلبری💚رو میگم جاانم 😊😜😂.... دوست من نگو وای این چادریه عاشق رهبره آدم خشکیع نعععع من یه دختر پایه ام اینو بارها شنیدم البته تو راه درست ان شاء الله 😎💚.... نگو وای این کودک همسره چون از زندگی آدما خبر نداری همه اون کودک همسرا عشق لباس عروس نبودن درسته بچه بودن مناسب ازدواج نبودن ولی چاره ای نداشتن جز رفتن از خونه ای که به قول حنیف سر نخواستنش دعواست...🍃🌼خوب دیگه گل دیگه حرفی ندارم یاعلی... بعد چند وقت امشب به نتیجه رسیدم که یه چیزی جامونده هنوزم حرف دارم حرف من با اون دسته از کاربرا هست که خیلی راحت دل میشکونن یه درصد فکر کنید پشت و اون گوشی یه انسان نشسته و دل داره دلشو بشکنی خدا جوابت میده میگن دل شکستن تاوان داره... پس برا خودمون تاوان درست نکنیم... از چندتا از کاربرا دلم شکست و نمیگذرم ازشون خدا خودش تاوانشو میگیره من به عدالت خدام ایمان دارم... ☺️♥️💔
2215
من پدرمادرمو برای همیشه ترک کردم

چطور میشه اخه☹

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای دخترم ونینیم صلوات بفرستید خاله ها🥰🥰انشالله دامن همه منتظرا سبز شه🌷
چطور طاقت اوردی منم دیگه تا آخر عمر تمام دیگه نمیرم به دیدنشون

هیچ علاقه ای بینمون وجود نداره برای چی طاقت نیارم

فک میکنم یتیم بودم خلاص

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2050
هیچ علاقه ای بینمون وجود نداره برای چی طاقت نیارم فک میکنم یتیم بودم خلاص

منم اوضاعم جوری هست حس میکنم یتیم هستم هیچ وقت پشت دختر نبودن حتی گفتم دیگه ارژتونم نمیخوام

چطور طاقت اوردی چند سال هست؟ 

سه سال هیییچ تو ذهنم گذاشتمشون تو گاوصندوق و تمام

سلام دوست عزیز اگه نظری مخالف  در مورد پستم ریپلای کن ولی به خاطر اسم کاربریم با من مخالفت نکن چون تهش خودت اعتراف میکنی دیدم که میگم😉🤫هر کسی اعتقادات خودشو داره مطمئن باش به این باور رسیدم که دوسش دارم کیو میگم؟ رهبرم مقام معظم دلبری💚رو میگم جاانم 😊😜😂.... دوست من نگو وای این چادریه عاشق رهبره آدم خشکیع نعععع من یه دختر پایه ام اینو بارها شنیدم البته تو راه درست ان شاء الله 😎💚.... نگو وای این کودک همسره چون از زندگی آدما خبر نداری همه اون کودک همسرا عشق لباس عروس نبودن درسته بچه بودن مناسب ازدواج نبودن ولی چاره ای نداشتن جز رفتن از خونه ای که به قول حنیف سر نخواستنش دعواست...🍃🌼خوب دیگه گل دیگه حرفی ندارم یاعلی... بعد چند وقت امشب به نتیجه رسیدم که یه چیزی جامونده هنوزم حرف دارم حرف من با اون دسته از کاربرا هست که خیلی راحت دل میشکونن یه درصد فکر کنید پشت و اون گوشی یه انسان نشسته و دل داره دلشو بشکنی خدا جوابت میده میگن دل شکستن تاوان داره... پس برا خودمون تاوان درست نکنیم... از چندتا از کاربرا دلم شکست و نمیگذرم ازشون خدا خودش تاوانشو میگیره من به عدالت خدام ایمان دارم... ☺️♥️💔
2239
خانواده خودم بدترن ننم عشق پسراشه دختراصلابراش اهمیت نداره

دقیقا مادر منم همیشه پسراش دوست داره 

نه توعروسیم کنارم بودن فقط مثل مهمان خوردن رفتن نه توزایمان مثل مهمان یه شب نشست ورفت واقعا قلبم تیر میکشه

2241