2204
عنوان

کمی هم خودت را دوست داشته باش

| مشاهده متن کامل بحث + 80830 بازدید | 8787 پست

خانوما محلمون یه مغازه باز کرده ظروف سفالی با طرح های خیلی خوشگل می فروشه رفتم مغازش براتون عکس می گیرم میزارم فقط یکم گرون میده .

من از بشقاب و پیاله کوچولوهاش خیلی خوشم اومده یه طرح گل قشنگ دارن فقط بشقاب ها رو دونه ای صد و بیست و پیاله ها رو که خیلی کوچیکن هشتاد میده . منم نمی خوام که یدونه بخرم حداقل باید شش تا بخرم بنظرتون گرون نیست ؟

اصلا سفال ارزشش رو داره؟

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

خانوما محلمون یه مغازه باز کرده ظروف سفالی با طرح های خیلی خوشگل می فروشه رفتم مغازش براتون عکس می گ ...

منم سفال دوسدارم سارا.اگه میبینه ب دلته بخر گلم.الان دیگه چی گرون نیست ؟؟؟ بقول شوهرم میگه اگه نخری گرونتر میشه پس برو بخر.عکسشم بذار ما انرژی بگیریم

امروز مال توئه...قشنگش کن،دقیقا عین خودت🌱
2306
خانوما محلمون یه مغازه باز کرده ظروف سفالی با طرح های خیلی خوشگل می فروشه رفتم مغازش براتون عکس می گ ...

من سفال خریدم بعد مدت کوتاهی لعابش ترک برداشت و به فنا رفت 

ولی خوب باز از فروشنده در مورد کیفیتش بپرس  

آرامش سهم دلها یست که نگاهشان بسوی خداست،به خدا که متصل باشی نه زود رنجیده میشوی ونه دوست داری کسی را برنجانی💚💚💚
منم سفال دوسدارم سارا.اگه میبینه ب دلته بخر گلم.الان دیگه چی گرون نیست ؟؟؟ بقول شوهرم میگه اگه نخری ...

آزگل خیلی دوسشون دارم هر چند نگه داریش واسه استفاده روزمره سخته و زود لب پر میشه ولی بازم عاشق طرحشم

پس حتما میرم می گیرم ولی فروشنده گفت باید سفارش بدم اگه بود بیارن چون فقط دو تا موجود بود اگه گرفتم حتما عکسش رو میزارم گلم❤

خدایا شکرت بخاطر آواز گنجشکها که صداشون تو خونمون میپیچه 

خدایا شکرت بخاطر بهتر شدنو تمیز شدن هوا 

خدایا شکرت بخاطر درختهای روبرو خونمون 

خدایا شکرت بخاطر همسایه‌های خوبم  

خدایا شکرت بخاطر ریشه کن شدن کرونا 

خدایا شکرت بخاطر باز شدن مدارس 

خدایا شکرت بخاطر حضوری شدن امتحانات 

خدایا شکرت مدیر خوب و معلمهای عالی دخترم  

خدایا شکرت بخاطر دمنوش خوشمزه ای که صبح خوردیم 

خدایاشکرت بخاطر دوستان خوبم 

آرامش سهم دلها یست که نگاهشان بسوی خداست،به خدا که متصل باشی نه زود رنجیده میشوی ونه دوست داری کسی را برنجانی💚💚💚
2050
من سفال خریدم بعد مدت کوتاهی لعابش ترک برداشت و به فنا رفت  ولی خوب باز از فروشنده در مورد کیف ...

عه مرسی که گفتی گلم ❤❤❤

آخه یکی از دوستامم همینو می گفت که سفال رو فقط برای تزیین و دکور باید استفاده کنی اگه به بشقابش خوراکی های داغ بریزی لعابش ترک بر میداره .

من برای تزیین نمی خوام دوست دارم سر میز توی اونا غذا سرو کنم 

ولی اگه ترک برداره که به درد نمی خوره 😕

ولی درسته از همون مغازه واسه دخترم یه پیاله کوچیک یک ماهی میشه خریدم براش سوپ اینا میکشم . حالا که به ته پیاله نگاه کردم پر از ترکه . توی بشقاب این ترکها خیلی زشت تر دیده میشه

سلام عزیزم خوبی؟؟؟؟ ممنون برای مطالب مفیدت... خیلی به دردم میخوره این روزها... بیزحمت کامنتمو لایک ک ...

سلام عزیز دلم خیلی خوش اومدی ❤❤❤ 

خوشحالم که شما هم توی جمع ما هستین

خدایا شکرت بخاطر آواز گنجشکها که صداشون تو خونمون میپیچه  خدایا شکرت بخاطر بهتر شدنو تمیز شدن ...

خدایا شکرت بخاطر آواز گنجشک ها

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

سلام فرزانه جون خوبی گلم ؟صبحت بخیر 🌹🌹🌹🌹🌹

مرسی عزیزم

روز خوبی داشته باشید😍😍

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#اهدای‌عضو_اهدای‌زندگی  ¦هرهوس‌را‌به‌غلط ، عشق حسابش‌نکنیم¦   تیکربارداری‌نیست!! 
من سفال خریدم بعد مدت کوتاهی لعابش ترک برداشت و به فنا رفت  ولی خوب باز از فروشنده در مورد کیف ...

شما هم چیزهای داغ توش ریختی عزیزم ؟ یا همین جوری ترک برداشت؟

2051