2726
باسلام خدمت مادران گرامی..یکی ازخانمها گفته بودن وظیفه داریم بچه سالم بدنیابیاریم..دقیقا درست گفتن..روزه گرفتن برای زن باردار باید بانظرپزشک باشه ولی متاسفانه اکثرپزشکهای ماکارشونوراحت کردن و فقط میگن نه...یه سوا؟آیاخدای مهربونی که همین بچه تو رحمتونو بوجودآورده خبرنداشته روزه برای نوزادخطرداره که تو قرآنش ن گفته روزه واجبه بگیرید ولی برای افرادی که خطری برایشان دارد ومادرانی که روزه گرفتن بهشون آسیب میرسونه دقت کنین مادرانی که روزه گرفتن به خودش یا جنینش آسیب میرسونه نگفته همه مادران حامله میتونن روزه نگیرن...این واقعا مهمه میدونین چقدر در روح بچه اثرمیزاره معنویات دوران بارداری...پس اگر تنبلیه یاترسه یا هرچی دیگه پیش دکتری برین و مشورت بگیرین که اول اعتقاد قوی داشته باشن و بعد تخصص بالایی..طبق اطلاعاتی که دارم ۳ماهه اول زمان رشد مغز جنین استوباید روزه نگیریم ولی ۳ماهه دوم خطری نداره که بارژیم درست غذایی میشه روزه گرفت ولی ۳ماهه سوم باز خطرش زیاده که بهتره روزه نگیریم ولی اونی که دوسد داره بگیره بابد حتما زیر نظرپزشک متخصص و معتقدباشه تااگه اشکالی نداشت بارژیم غذایی مناسب این فریضه ناب خدارو انجام بده..یاعلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم اوایل ماه چهارم و به لطف خدا دارم روزه مو میگیرم اگرم دچار مشکل شدم روزمو افطار میکنم کلا نباید روزه رو کنار گذاشت میشه روز در میون گرفت و اب فراوون بین افطار و سحر خورد خداییش حیفه ماه به این خوبی برای ما بی برکت بشه دلم میخواد بچه مم درک کنه بچه مسلمونی یعنی چی ،این بستگی به اعتقادات خودتون داره ،در ثانی من عقیدهم بر اینه که خدا حفظمون میکنه و دیگه هیچ.
2728

سلام واقعا یعنی چی که هر کس از راه میدرسه میگه روزه نگیرید عزیزان من وقتی یک خانوم باردار هست باید معنویتش بیشتر باشه وروز داری اوج معنویت هست حالا پزشکان زیادی که از نظر اعتقادی بسیار ضعیف هستند این موهبت الهی رو از ما دریغ میکنند باید کاملا یک خانوم راجع به این موضوع پرس وجو کنه از خانمهای معتقد ودانشمند که کم نیستند الحمدالله در این مملکت سوال کنید انقدر راحت از دینمون نگذریم

سلام بچه ها من اقدام ب بارداری کردم ولی هنوز معلوم نشده ک باردارم یا ن بنظرتون باید روزه هامو بگیرم ...

عزیزم سلام خب معلومه که باید بگیرین ان شاء الله که باردار باشین ولی بعد اینکه شدین به پزشک مراجعه کنید ببینم اوضاعتون چطوره اگه میشه که ادامه بدین اما حتی مراجع هم میگن اگه مادر بدونه به خودش یا جنین اسیب میرسه نگیره بعدا قضاشو بگیره 

باسلام خدمت مادران گرامی..یکی ازخانمها گفته بودن وظیفه داریم بچه سالم بدنیابیاریم..دقیقا درست گفتن.. ...

آفرین به فهیمه جون دقیقا درست میگی شما من خیلیارو دیدم بدن قوی داشتن وسرحال بودن وکامل هم دوران بارداری هم شیردهی روزه هاشون وگرفتن والان بچه های سرحال وتپل مپل دارن وجفتشون سالمن

سلام خانما من ٢هفته اس باردارم و تازه همين امروز جواب ازمايشمو گرفتم مثبت بود آيا روزه گرفتن خطر د ...

سلام عزیزم خوبی.مبارکت باشه. انشالله خوش پا قدم باشه.ی سوال داشتم منم ی هفته هس پریود نشدم ولی بیبی‌چک‌هم‌هنوز‌نزاشتم‌و‌دارم‌روزه‌هامو‌میگیرم.بنظرت اشکالی داره تا علائم بارداری ندارم.روزه بگیرم

سلام عزیزم. من تو بارداری، مقالات علمی که در مورد روزه زن باردار شده خوندم. مقالات میگفتن ضرری مشهود نیست از نظر علمی.  حتی معیارهای رشدی(وزن، قد، دور سر)  بدو تولد نوزادان مادران حامله روزه دار بهتر از غیر روزه دارها بوده

نظر مراجع تقلید اینه که اگه ترس ضرر عقلایی برا بچه باشه نگیره. وگرنه واجبه. چرا تحقیقات علمی دانشگاههامونو ول کنیم 

به حرفای خاله زنک گوش کنیم؟ 

روزه یعنی سلامتی. باید خارجیا بیان بگن قبول کنیم؟! 

روزه گرفتن تو هر ماهی از بارداری ممنوعه وبه جنین صدمه میرسونه - از هر دکتری هم بپرسی همینو میگه

عزیزم ،مادر همسر بنده، تمام ماه رمضون رو روزه بودن و الحمدلله الان ایشون خیلی باهوش و زیباهم هستند و البته سالم. لطفا نسخه کلی برای همدیگه نپیچیم، بهترین کار مشورت با پزشک ِ منصف یا معتقد

سلام واقعا یعنی چی که هر کس از راه میدرسه میگه روزه نگیرید عزیزان من وقتی یک خانوم باردار هست باید م ...

مثل اریشگرا ک یه عده اشون تو جایگاه مجتهد، رساله از خودشون میدن بیرون و نظر میدن راجب کاشت ناخن و غیره، یکسری پزشکها هم همینطورن متاسفانه. مانمیگیم غیر علمی برید جلو، تحت نظر پزسک متعهد صادق باشین

دوستان اصلا در هیچ کدام از دوره های بارداریتون اقدام به روزه گرفتن نکنید تحت هیچ شرایطی، من بیماری تالاسمی دارم چون مادرم روزه گرفت و یکی از همسایگان ما در اون دوران هم چنین بیماری سر فرزندش اومد چون روزه گرفتن و زمانی مادرم و هشیار کرد که کار از کار گذشته بود خواهشا نکنید این بیماری قابل جبران تیست فرزندتون رو بیمار نکنید روزه مال زمانی هست که شرایطش هست اما این دوران بارداری  اصلا شوخی بردار نیست. 

2706