2733
2734
عنوان

فرق دلدردپریودی با بارداری

230 بازدید | 16 پست

از تیرماه توی اقدامم،ماه پیش رو یازده پریودم رفتم سونو یه فولیکول۱۷توی تخمدان راستم داشتم ازاونروز یه شب درمیون نزدیکی داشتم از همون روز همش دل‌درد پریودی دارم.یعنی دارن پریود میشم یا باردارم؟یازده رو مونده به پریودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام سوال منم هست

ماه پیش دوازدهم پریود شدم و این ماه ششم یا هفتم حتما باید میشدم ولی فعلا خبری نیست 

کمردرد شدید دارم و مثل روزای پریودی شکم درد هم دارم 

ولی به جای ترشح قهوه ای ترشح سفید دارم 

سلام سوال منم هست ماه پیش دوازدهم پریود شدم و این ماه ششم یا هفتم حتما باید میشدم ولی فعلا خبری نیس ...

نمیدونم عزیزم من باردارنبودم،اگه نشدی بی بی چک بزار،من دیگه کلن ناامید شدم بهش فکرنمیکنم

2738
مشکلتون چیه؟من کیست آندومتریوزداشتم،شما باراولتونه میخاییدبارداربشید؟چندوفته تو اقدامید

عزیزم برا بارداری دوم اقدام کردم 

دخترم ده سالشه و یازده سال پیش ناخواسته باردار شدم ،

اولین ماهه اقدامم هست 

۱۲ آذر آخرین پریودم بود و ۲۱ ام رفتم سونو یه فولیکول غالب ۱۵ میلی داشتم 

دو روز بعد کیت مثبت شد و اقدام کردم 

الان پریودم عقب افتاده و بیبی چک مثبت و دیروز آزمایش دادم منفی 

۲۰ ساله پریود میشم سابقه حتی یه روز عقب افتادن ندارم

عزیزم برا بارداری دوم اقدام کردم  دخترم ده سالشه و یازده سال پیش ناخواسته باردار شدم ، اولین ...

منم برای بار دوم میخام بارداربشم،ولی تا یکسال طبیعیه چون بدنت دوباره باید آماده بشه برای بارداری،نگران نباش،الانم ک تو اقدامی برو پیش یه دکتر ک تحت نظر باشی،منم بعدازعملم پریودیام منظم شده

منم برای بار دوم میخام بارداربشم،ولی تا یکسال طبیعیه چون بدنت دوباره باید آماده بشه برای بارداری،نگر ...

من هنوز پریود نشدم 

امروز بیبی چک مارک روژان پیدا کردم اونم مثبت شد 

اگه تا شنبه پریود نشم میرم آزمایش دوباره 

آخه مگه میشه ده تا بیبی چک همشون مثبت شن؟مارک مدیکور و روژان

[QUOTE=220771316]من هنوز پریود نشدم  امروز بیبی چک مارک روژان پیدا کردم اونم مثبت شد  اگه تا شنبه پریود ن ...[/QUOTمن سر پسرم شیش روز عقب انداختم بی بی گذاشتم منفی بود دوازده روز گذشت بی بی گذاشتم منفی بود آزمایش دادم منفی بود یه هفته بعدش دوباره رفتم آزمایش دادم مثبت بود😂،بزار یه هفته دیگه بگذره برو دوباره آزمایش بده

2706