2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پودرشم خوبه اما چون یک وعدش برابری میکنه بایه وعده غذای کامل بعد از خوردنش اشتهاتو کور میکنه بجاش شیرخشک بخور یا از عطاری پودر هفت گیاه بگیر وسالمتر از اینا خوردن فلفل چیلی با وعده های غذاییته 

2728

من پارسال قرصشو خوردم ۱۰ کیلو بهم داد تو این ۱سال تغییر نکرده وزنم به نظرم قرصش بهتره

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲
خودمو گرفتم قبل الان‌میگ نمیاریم 

چی بگم . حالا پودرشو بگیر ببین چطوره شاید مث قرصشو خوب بود

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

پودر گیت اپ مجموعه ای از ویتامین‌ها و پروتیین و کربوهیدراته، هم وزن رو بالا می‌بره هم اشتها.... و معمولا با شیر خورده میشه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
من پارسال قرصشو خوردم ۱۰ کیلو بهم داد تو این ۱سال تغییر نکرده وزنم به نظرم قرصش بهتره

سلام عزیرم خوبی وزنت ثابت موند؟

تو پریودیت تغییری ایجاد نکرد قرصه؟؟؟

چاقی قشنگ بود توپر شده بودی یا بادکنکی😐💖

همه جارو چاق میکنه؟

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
سلام عزیرم خوبی وزنت ثابت موند؟ تو پریودیت تغییری ایجاد نکرد قرصه؟؟؟ چاقی قشنگ بود توپر شده بودی ی ...

سلام گلم برا من که ثابت موند نه تو پریودیم که تغییری ایجاد نکرد و تمام بدنم چاق شد صورت بازو ران باسن همه جام رو فرم اومد من که راضی بودم

سلام گلم برا من که ثابت موند نه تو پریودیم که تغییری ایجاد نکرد و تمام بدنم چاق شد صورت بازو ران باس ...

مرسی قشنگم😚

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          
2706