2726
عنوان

چرا گربه ها از اب بدشون میاد؟!😐

167 بازدید | 8 پست

‏هروقت پیش خودت فکر کردی چرا گربه‌ها از اب بدشون میاد یه جوراب ضخیم بپوش و پاتو بزن تو اب و بعد دوباره این سوالو از خودت بپرس...😐

خب سوال دیگه ایی نیس؟😐❤

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب سگ و گوسفند و .. بقیه حیوانات هم پشم و مو دارند

خو گربه یه حیوون دیگس 😐

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
چرا سگا از کلم بدشون میاد؟  یه جوراب بکن تو‌معده ات بعد کلم بخور 😂😂

دقیقا😐👌

سیبیلاشون خیس بشه تعادلشون به هم می خوره یکی چند سال پیش بهم گفت راست و دروغشو نمی دونم

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!