2410
2553
عنوان

بنظرتون اسم نادر زشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 71 پست

اصلا زشت نیست خیلیم باحاله 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وای دیوونه ای چه ملاکی داری آخه اسم؟!!!

اگه همه چی اوکیه اسمش هم برات طبیعی میشه یا میتونی خودت ی چیز دیگه صدا بزنی که در کل خیلی جواب نمیده

خاله من اسم شوهرش محمد حسین هست اونوقت خیلییییی اسم حسین رو دوست داره ولی چون همه از بچگی شوهرش رو محمد صدا میزدن دیگه اون هم میگه محمد هیچوقت نشنیدم بگه حسین با اینکه خودش خیلی میخواست حسین صداش کنه

2714

ن بد نیس😐

اسم‌نادر تو ذهنم‌ شبیه  ی مرد هیکلی با یه کوچولو شکمه و ی بابای خوبه من کلا هر اسمی میشنوم ازش ی تصویری تو ذهنم میاد😐😂

تو شاه رگ زندگــی منــی دلبر🫀🥺‌‌‎‌‌‎‎‌‎‌‌
2706