2204
2217
عنوان

بنظرتون اسم نادر زشته

1137 بازدید | 71 پست

اسم خواستگارم بخاطر اسمش دو دلم 

ازین اسم خوشم نمیاد😑

بنظرتون اگه اسمشو خودم عوض کنم یعنی چیز دیگه صداش بزنم بده؟

و اینکه چه اسمی بزارم🙄

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226

قشنگه 

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2050

چشه به ابن خوبی فکر کردم برا بچت میخوای خواسنم بگم یه چی جدیدتر بزار

دعا کنید  منم مثل خیلی از نی نی سایتیها تاریخ۹۹/۹/۹را  به خیلی از ارزوهام برسم ......زمان زیادی را تو این دنیا بودم و الان بشدت به موفقیت نیاز دارم

ینی کمیاب😶

اول از همه برای فرج آقامون یه صلوات بفرسین🌸�🌸پسر جوان آن قدر عاشق دختر بود که گفت: تو نگران چی هستی؟دختر جوان هم حرفش را زد: همون طور که خودت می‌دونی مادرت پیره و جز تو فرزندی نداره… باید شرط ضمن عقد بگذاریم که اگر زمین گیر شد، اونو  به خونه ما نیاری و ببریش خانه سالمندان.پسر جوان آهی کشید  و شرط دختر را پذیرفت…هنوز شش ماه از ازدواجشان نگذشته بود که زن جوان در یک تصادف اتومبیل قطع نخاع و ویلچر نشین شد.پسر جوان رو به مادرش گفت: بهتر نیست ببریمش آسایشگاه؟مادر پیرش با عصبانیت گفت: مگه من مُردم که ببریش آسایشگاه؟ خودم تا موقعی که زمین‌گیر نشدم ازش مراقبت می‌کنم.پسر جوان اشک ریخت و به زنش نگاه کرد.زن جوان انگار با نگاهش به او می‌گفت: شرط ضمن عقد رو باطل کن!

ن بهش بگو آقا نادر

خفن میشه😑😂

هوشنگ و چنگیز بود چیکار میخواستی کنی:/

و سیاه شد در فراموشی سگ سفید امنیتم.... و کبوترانم را از یاد بردم .... و می رفتم و می رفتم و می رفتم .... از صفحه ای به صفحه ای .... از چهره ای به چهره ای .... از روزی به روزی .... از شهری به شهری .... زیر آسمان وطـــــنی که در آن فقط "مــــرگ" را به مساوات تقسیم می کردند. 
2051