2726
عنوان

چشمام دو رنگع

290 بازدید | 31 پست

تو افتاب عین جن میمونم💔😐🙂

یکی سیاه یکی قهوه ای 

توی افتاب خیلیییی مشخصه

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
عکس

ن دگ شناسایی میشم😂

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا پروف مدرسم عکس گرفته بودم توی عکسا چشمام بهم نمیخورد

اصن ی وضعی

2728
چقدر قشنگ😍خودتو دوست داشته باش عزیزم من از خدامه چشمام مثل شما باشه😍🥰

مگه عکس داد

دوست گرامی کاشت ناخن باعث باطل شدن وضو و غسل می باشد🌸 چیزی تا ورود به سیاهچاله جمعیتی نمونده حواستون هست ؟؟
برا پروف مدرسم عکس گرفته بودم توی عکسا چشمام بهم نمیخورد اصن ی وضعی

عکس بده تا نظر بدیم

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 

خوبی که باز

داداش من یکیش قهوه ای یکیش سبز🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706