2733
2734

امروز تمرين رانندگي داشتم بعد ك اومدم خونه رفتم دسشويي ي ذره لخته مث همون لكه بيني ديدم

تقريبا دوساعت كامل پشت ماشين بودم

هفته پنجم

به رانندگي كه ربطي نداره

ولي خب بهتره با دكررت مشورت كني

پروژسترون بزاري

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

برو دکتر گلم شیاف میده قطع میشه 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ديشب شياف زده بودم خونريزي ولكه بيني ندارم فقط همون رفتم دسشويي بود الان خداروشكر ندارم ولي سابق ...

برو دکترت یا بهش زنگ بزن 

سونو رفته بودی 

یه سونو هم بدی خوبه 

بعدشم تا سه ماهت تموم نشده زیاد نشین و خیلی کارا نکن

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738
دوساعت پشت ماشين تمرين ميكردم مشكلي نداره همش مقصر ميدونم خودم رو

ربطي نداره

ماه اخر دكتر ميگه اگر جايي سفر رفتي هر دوساعت وايسا پياده شده يكم راه برو.

لكه بيني شايع است

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا