2726
عنوان

امروز اوج شرافت رو با چشمم دیدم

1393 بازدید | 37 پست

دو روز پیش مشغول جمع کردن لباسای تابستونی و دراوردن لباسای پاییزی و زمستونی بودیم  

بعد یه سری از لباسای زمستونی شوهرم مثل کاپشن و هودی و بارونی و ... که کم پوشیده شده بود و دیگه نمیپوشید رو جمع کردم و جیباشونو گشتم و یه سری خرت و پرت و هندزفری و فندک و اینا پیدا کردم دراوردم و همرو بردم دادم خیریه با مامانم.اونم یه سری از لباسای بابامو اورده بود

بعد امروز مسئول خیریه بهم زنگ زد گفت آفرین جون این لباسا که اوردی رو جیباشونو حسابی گشته بودی؟منم از همه جا بی خبر گفتم اره بابا گشتم چیزی نیست اگر میخواهی تحویل بدی بده خیالت راحت.

گفت میشه امروز بیای خیریه؟گفتم والا کار دارم الانم اداره ام.گفت نه اخه واجبه،گفتم باشه حالا ساعت دو اگه شد میام.گفت اگه شد نداره حتما بیا.

خلاصه رفتم اونجا و دیدم چند تا اسکناس صد دلاری و پنجاه دلاری و پنجاه یورویی گذاشت جلوی من

گفتم اینا چیه؟؟گفت تو جیب این کاپشن سرمه ای بود که تو اوردی.گفتم بخدا من گشتم چیزی توش نبود مال ما نیست اینا

گفت اون خانمی که برا شوهرش اینارو برده بود متوجه شده اینجارو ببین زیر آسترش یه جیب پنهان داره که چسبیه اصلا هم معلوم نیس خودتم احتمالا متوجهش نشدی.مال شوهرته اینا شانس اوردی گفتم اخه شوهرم خودش میدونست من اینارو گذاشتم کنار برا اینجا اگه پول توشون بود که برمیداشت

دیگه بعد از کلی صحبت یکی از پنجاه دلاری هارو دادم گفتم اینو مژدگونی بده به اونی که این پولارو پس اورده.بخدا اگر هرکس دیگه بود محال بود برگردونه

اومدم خونه به شوهرم نشون دادم اونم تعجب کرد و بعد از کلی فکر کردن یادش افتاده میگه مال اون زمانن که دلار سه و پونصد چهار هزار تومن بوده و رفته بودم ترکیه،اینارو گذاشتم تو این جیب مخفی کاپشنم که گم نکنم و دیگه برگشتم ایران اینا مونده تو جیب این و دیگه هم نپوشیدمش که جلو چشمم باشه این پولا رو یادم بمونه دربیارم.

شمردم به پول اون زمان هشت نه میلیون بیشتر نبوده اما الان تقریبا 65 میلیون تومنی میشه به ریال.

خلاصه اینکه خیلی  مناعت طبع میخواد که تو اوج فقر و نداری یه همچین پولی رو پیدا کنی و بدون هیچ چشم داشتی همرو ببری برگردونی به صاحبش.

Having fun while stuck in life

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماشاالله به شما ،،الهی خیر ببینی

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،

ان شاءالله خدا براشون بهترین رو بخواد و زندگی راحت براشون فراهم بشه👌

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706