2703
2553
عنوان

برام دعا کنین.۱۱ تا امتحان دارم

62 بازدید | 12 پست

یازدهمم

فردا و پس فردا تقریبا ۱۱ تا امتحان دارم!

دعا کنین بتونم از پس خوندنش بر بیام

کلی عم تکلیف دارم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

1011  تا چی میخونی مگ

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

11تاامتحان باهم 

دیگ دانشگاهم اینجوری نیست 

فوقش ۴تا تو ی روزه 

خداصبر بدت

یه حاجت خیلی بزرگ دارم لطفا برام صلوات بفرستین ریپ بزنین یا لایک کنید تا منم بفرستم ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا کردم 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ...                                                                            ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ، دانی که پس از عمر چه ماند باقی، مهر است و محبت است و باقی همه هیچ، مولانا
2456
1011  تا چی میخونی مگ

تجربی میخونم

😭😭😭

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

همیشه امتحانا خوب بود یکی دو تا در روز حالا فوقش سه تا

ولی یکشنبه و دوشنبه خیلی رو هم اومده

قراره از دهم امتحان بگیرن

ازمون جامع

11تاامتحان باهم  دیگ دانشگاهم اینجوری نیست  فوقش ۴تا تو ی روزه  خداصبر بدت

این دفعه اینجوری شده

اره همیشه فوق فوقش ۴ تا

رو هم اومده همچی فقدم بخاطر ازمون جامع پارسال

2714
هر طور حساب میکنم به نتیجه ای نمی رسم که چطور ۱۱ تا امتحان تو دو روز داری🤔

یکیش جامع دارم ۴ تا حسابش کردم ۴ تا کتابو میخواد بگیره تو یه امتحان

خدایی نمیشه یه امتحان حسابش کرد

صحیح ، نگران نباش، من باور دارم خوب میدی✨  حضوری یا آنلاین؟

فداتم

آنلاین

ولی حضوری اسون تر میگیرن خدایی