2737
2734

قصدم فقط درد و دله چون مدلم اینه هر مشکلی که داشته باشم میریزم تو خودم به کسب نمیگم، لطفا بی احترامی نکنید فقط بخونید

من باردارم هفته سی هستم

کار همسرم طوریه که تمام هفته سرکاره تا دیر وقت

فقط یه جمعه رو تو خونه س که یا خسته س و خوابه یا میریم خونه مامانش عصراهم اونجا میخوابه وقتی بیدار شه نهایت یکساعت بریم یه تابی بخوریم با ماشین

خونه مامان خودمم ازم دوره هم بابت کرونا هم دری داشتن خواهرم هم دوری مسیر خیلی کم میرم و میان

من همیشه مراعات شوهرممو کردم از همه لحاظ

کلا تو شبانه روز شاید دو ساعت ببینمش که اونم خسته س....سعی میکنم تا جایی که میتونم مراعاتشو کنم کلا همسر بسازی بودم همیشه البته ازین مظلوم بی سر و زبوناهم نیستم اما خیلی مراعات حال و اوضاعشو میکنم

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

خوب 

حالا گریه نکن بچه ماهای آخر گناه داره

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

الام بیشتر از یک ماهه که هیچ جا نرفتیم یا خونه بودیم که شوهرم استراحت کنه یا خونه مامانش که عصرا یا فیلم میذاشت که مجبور بودیم بمونیم یا خلاصه طوری میشد که نشد بریم یه تابی بخوریم امروز میخواستیم اتاق بچمونو مرتب کنیم عصرشم بریم بیرون یه چیزایی لازمه بخریم

باید یجاهایی از سقف گچکاری میشد

میخواست بره رو کمد بچه گچ بزنه به سقف بهش گفتم نرو این کمد ظریفه تحمل وزنتو نداره میشکنه گفت نه طوری نمیشه فوقش شکست میخریم باز😐

خلاصه رفت روش

در حین رفتن هی این کمد کج ک معوج میشد درش باز و بسته میشد من از استرس گریه م گرفته بود

شاید چیز مهمی نباشه شاید چون باردارم حساسم اما خیلی استرس گرفتم 

تا رفت بالا نشست روش گفت بیا ازم عکس بگیر😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم انقدر اعصابم خرد شد گفتم ولم کن بابا و اومدم بیرون از اتاق

اومد پایین و شروع کرد به دعوا که لیاقت نداری روز جمعه روز تعطیلمو گذاشتم برای این کار خودم پولشو دادم چرا تو زورت گرفته و خلاصه هی گفت هی گفت هی بحثای دیگه رو وسط کشید چیزای بی ربط پای همه رو کشید وسط که چرا اون روز فلانی اینو گفت اونو گفت اصلا یه چیزای مربوط به قبل و بیخود منم البته جوابشو دادم اما اصلا مراعاتمو نکرد بگه این بارداره حساس شده من دیگه کوتاه بیام

انقدر حالم بد شد انقدر گریه کردم انقدر دلم شکسته که حد نداره

یه روز جمعه هم که میخواستیم بیرون بریم عصرش کوفتم کرد

آخرشم من مقصر شدم که چرا گفتم میشکنه کمد که نمیشکنه، و لحنم وقتی گفتم ولم کن بابا بد بوده😢

خیلی غصه خوردم امروز بیچاره بچه م

شما بگید کمد نمیشکست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728
اخلاق منو شوهرت شبیه....وچقد توعین همسر من حساسی..برعکسیم خخخ

من شوهرم یه بحثی که میشه دیگه ول نمیکنه

انقدر میگه میگه تا اشکتو دربیاره

فرداشم پشیمون میشه ها وای حال منو تا چند روز خراب میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
دقیقا داستان من و شوهرم  از قصد میخواد لج منو دربیاره

منم بهش میگم چقدر بهت گفتم نرو خب وقتی گوش نمیدی میخوای لج منو دربیاری معلومه لحن من بد میشه

اما میگه نه اون نمیشکنه تو متوجه نیستی من ساختارشو سنجیدم

حالا یه کمد نیوپان با چهارتا پیچ بهم وصله آخه ساختاری داره که وزن یه مرد گنده رو تحمل کنه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738
من شوهرم یه بحثی که میشه دیگه ول نمیکنه انقدر میگه میگه تا اشکتو دربیاره فرداشم پشیمون میشه ها وای ...

منم اینجورم...ولی شوهرمم جوریه ی مدت میره قیافه و حالم شدیدگرفت میشه...البت شش هفت ماهه خیلی کنترل کردمو رابطمون عالیشدع خداروشکر

فداسرت که شکست.یکبار بره دوباره پول بده دیگه رعایت میکنه.اینجوری هم لج میکنه و هم نقطه ضعف میدی دستش.

البته تو هم بارداری و حساس ویه جورایی حق داری.ولی سعی کن به احساست غلبه کنی💪💪

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
منم بهش میگم چقدر بهت گفتم نرو خب وقتی گوش نمیدی میخوای لج منو دربیاری معلومه لحن من بد میشه اما می ...

نهایت کمد میشکست.بهتر از اینه که اعصاب خودتو بهم ریختی و نی نیتو ناراحت کردی گلم🥰

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

شوهر منم مث شماست.وضعیت منم مثل شما بود تا سه ماه پیش .بارداری و ....

الانم بادوتا بچه کوچیک همینجوریم ...چاره نیست دیگه خواهرجان

منم گاهی تو بارداریم انقدر حرص میخوردم بچه تو شکمم مث توپ بالا پایین میپریداز اعصاب داغونی.

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
فداسرت که شکست.یکبار بره دوباره پول بده دیگه رعایت میکنه.اینجوری هم لج میکنه و هم نقطه ضعف میدی دستش ...

دلم نمیخواست بشکنه با کلی شوق وسایل داخلشو چیده بودم

تو این گرونی چرا پنج شش تومن براحتی حروم بشه

هرچند اگه میشکست من مشکلی نداشتم مشکلم این بود که نمیشکست اما لق و لوق میشه ترک برمیداره اونو که دیگه نمیخریم کمد بچه م خراب میشه خب☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
شوهر منم مث شماست.وضعیت منم مثل شما بود تا سه ماه پیش .بارداری و .... الانم بادوتا بچه کوچیک همینجو ...

بعد شوهرم من انقدر حق به جانبه که تقصیر خودشو نمیپذیره میگه تقصیر توئه چرا با من بد حرف زدی

حالا بخدا من فقط یه جمله ولم کن بابا گفتما از بس نگران شدم که نشکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
نهایت کمد میشکست.بهتر از اینه که اعصاب خودتو بهم ریختی و نی نیتو ناراحت کردی گلم🥰

نمیدونم خیلی استرس گرفتم

دوست نداشتم بشکنه یا تق و لق بشه

از دیدن شکل کج و معوج کمد خیلی ناراحت شدم

اینهمه با ذوق نچیدمش که با یه حماقت بشکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706