2410
2553
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226247 بازدید | 223 پست
سلام.من سه ساله اقدام کردم ولی باردارنشدم.ماه اول که نشدم شوهرم آزمایش داد.اسپرمش ضعیف بود.چندماهی داروخوردولی زیاد فرقی نکرد.کم کم به دوسال داروخوردن کشیدن.واسه خودم اقدام کردم عکس رنگی گرفتم متاسفانه لوله سمت راست مسدود بود.عمل لاپاراسکوپی وهیستروسکوپی کردم.بنظرتون بااسپرم 18میلیون وسرعت 70 درصدباردارمیشم.افسردگی گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان شوهر من بیماری واریکاسیل داشته که تاثیر بروی سر ودم و همچنین جهش اسپرم داشته حتی بعد از عمل خوب نشد و شش سال قلرص ویتامین و .. مصرف کرد بازم بهبودی ایجاد نشد اخرین مراجعه به دکتر دکتر گفت میوه و سبزی زیاد بخور شوهرم بعد از شنیدن خامگیاهخواری شروع کرد گوشت لبنیات و هر چیزی که با حرارت پخته میشد گذاشت کنار و میوه سبزی اب میوه اب سبزی جوانها و خشکبار استفاده کرد که به شکر خدا بعد چهار ماه خامگیاهخواری تست حاملگی من مثبت شد پس پیشنهاد من به دوستان همه راهی تجربه کردید این راه هم ضرر نداره بلکه خوب امتحان کنید و توکلتون به حضرت عباس باشه
سلام عزیزان منم همسرم واریکوسل خیلی خفیف داره ولی تحرکش اسپرمش کمه خودمم تازه دوماهه فهمیدم کم کاری تیرویید و پرولاکتین بال دارم چند ماه هم هست حامله نشدم دارو لووکسین و داستینکس می خورم ولی دیگه ناامید شدم نمی دونم شوهرم عمل کنه یا خودمم ای یو ای کنم بعضی از دکترا می گن همسرت عمل کنه بعضی هم می گن نه عمل کنه بدتر میشه چون واریکوسلش شدید نیست
2456
2714
چی بگم . خدا می دونه .ولی من به جات بودم فعلا عمل نمی کردم .البته اگر سنت خیلی بالا نیست و فرصت داری یه کم دیگه صبر کن و طبیعی اقدام کنید .از بالا کنار تاپیک افزودن به علاقه مندی زده اونو باید بزنی که بیاد تو لیستت و لیست رو که چک بکنی می تونی پیغاما رو ببینی عزیزم .من اینجوری فکر می کنم
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
سلام خانما من داروهای عطاری رو مرتب دادم ب شوهرم.تح کش 15 درصد و تعدادش 4میلیون زیاد شد د. عرض 4 هفته.جدیدا هم رفتیم دکتر گفت واریکوسلش هم ب ثدری شدید نیست عمل بخواد.آزمایش هورمون داد.متاسفانه عورموناش معمولی نبود.حالا داروهای مرتبط با هورمون بهش داده.دعامون کنین.امروز تاسوعاس
2706