2703
2553
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226247 بازدید | 223 پست
فاطمه جون منم فک میکردم زود حامله میشم.
چشم اگه لایق باشم دعات میکنم
این کاری که میگه آی یو آی و آی وی اف میتونه باشه
نگران نباش
اینقدر علم پیشرفت کرده که بالاخره همه یکی رو میارن
من که لالایی بلدم چرا خوابم نمیبره؟
من هیچی تا حالا هزینه نکردم.شوهرم در مرحله ی شوک ه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان سلام
همسر منم واریکوسل گرید 2 داره که ظاهرا فقط تحرکش کمه
ب7 ماه هم برای بارداری اقدام کردم نشد
دکتر خودم برام عکس از رحم نوشته که من میترسم بدم
به نظرتون باردار نشدنم به خاطر همسرمه یا لازمه منم حتما عکس رنگی بگیرم؟
مرسی نازنین جون.
نازنین فکر کنم درست نمیتونی آزمایش شوهرت رو تحلیل کنی. اگه میتونی عکسشو را بذار. یا کامل بنویس تا بهت بگم. موتیلیتی همون تحرک هستش. موروفولوژی شکل اسپرم.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
2456
نیاز جون فکر کنم دکترت زود گفته عکس رنگی بندازی.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
سلام دوستان ، اون موردی که نازنین گفت صحت داره ( کندر و یخ )
یک از دوستای نی نی سایتی من شوهرش هر شب یک تکه کندر میخورد
یخ هم به مدت نیم ساعت رو ب ی ض ه هاش میذاشت
می گفت فوق العاده بوده چون شو هرش تازه آزمایش داده :
حرکت اسپرمهای شوهرش بعد از 3 ماه به 95 درصد رسیده بود
تعداد اسپرمهای خوبش هم خیلی زیاد شده
حتما امتحان کنید من دارم امتحان میکنم
گل پسرم 20 مرداد 92 به دنیا اومد
2714
مهسا هستم منم شوشوم کم تحرکی داه البته با مصرف درارو بهتر شده من یه دختر دارم ولی تو دومی این مشکل پیش اومده

شوشو منم لباس زیر گشاد میپوشه..با آب سرد طهارت میگیره و دارو میخوره من یک ماه پیش باردار شدم ولی به خاطر عدم رشد جنین ..جنین سقط شد هفته 8

پس می خوام بگم نگران نباشید میه با کم تحرکی هم بادار شد
دشواری ها نمی توانند مرا شکست دهند هر مشکلی در مقابل اراده ی بی چون و چرای من تسلیم می شود.
سلام به همه

همسر منم آبان ماه آزمایش داد و تعداد و تحرک خوب بود ولی مورفولوژی نرمالش فقط 9درصد بود .......... دکی گفت احتمالا باید آی یو آی کنید ولی من سه ماه حسااابی بهش رسیدم قرص زینک و سی و ای و معجون هر شب بهش دادم........تا اینکه دوباره تو بهمن آز داد و مورفولوژی نرمالش از 9% به 70%رسید ولی متاسفانه تحرکش از 81%درصد به 43 درصد رسید خیلی حالم بد بود فقط گریه میکردم......البته ما هنوز اقدام نکرده بودیم ولی جفتمون با توکل بر خدا رفتیم اقدامو و در کمال ناباوری من باردار شدم ........اره با تحرک 43 درصد که فقط 8 درصد تحرکه رو به جلو بود . نان کاررنت یا همون اسپرمایی که بی تحرک هستن25%اون 43%رو تشکیل میداد......من امروز تو هفته 8بارداری هستم.

از خدا مهربون میخوام حاجت دل تک تکتونو بده و نی نیای سالمو صالح نصیبتون کنه ان شاا...
2706