2726
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226455 بازدید | 223 پست
رها جان مبارکه
خداروشکر
فاطمه جان درکنار داروهایی که دکتر میده درمان گیاهی رو هم شروع کن
دوش آب داغ نگیره.یخ روی ب ی ض ه هاش بذاره. شبی یه دونه کندر بخوره.انجیر خشک هم تعداد اسپرمو زیاد میکنه.
ویتامین ای.ویتامین سی و اسید فولیک هم روی یکی بهش بده
ایشالا که به زودی باردار میشی گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رها جون بهت تبریک میگم. واسه من هم دعا کن عزیزم.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
2728
فاطمه جون من درست نفهمیدم چی نوشتی. توی آزمایش یه موتیلتی هست که اون میشه تحرک. موروفولوژی میشه شکل اسپرم. حالا اگه بری دکتر معرفیتون میکنن به دکتر ارولوژی با معاینه میفهمن که واریکوسل داره یا نه.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
بچه ها این کندر رو چطوری باید خورد؟ نازنین جون مثل آدامس می مونه. باید قورتش بده؟
ساغر جون کاش میگفتی وقتی باردار شدی تحرک اسپرمهای شوشوت چند بود؟
نازنین جون شوهر من قبل عمل تعداد اسپرمهاش هم کم بود که بعد عمل بهتر شد ولی تحرکش هنوز نرمال نشده. آره ممکنه شوشوی تو هم واریس داشته باشه باید بره دکتر ارولوژی.
سلام .... ببخشید یهوووو اومدم یه سوالی داشتم . ممکنه امپول hcg تاریخ پری به هم بریزه ؟ من این ماه امپول زدم و چهارشنبه موعد پری بود و نیومد . بی بی چکم منفی بود کسی هست بدونه ؟؟؟؟؟؟؟ پریهام همیشه سر وقته!!!!!!!!
طناز جون منم برام همین سوال پیش اومده از دوستم که اینو بهم گفت میپرسم.
طناز جون آخه شوشو من فقط تحرکش کمه.به خودم امیدواری میدم که اگه واریکوسل داشت شاید روی بقیه مواردم تاثیر میذاشت.
موتیلیتی رو نوشته هفتاد و یک درصد
اما جلوی تحرک رو به جلو نوشته اب نرمال
حالا کدوم تحرکه؟
طناز جون منم برام همین سوال پیش اومده از دوستم که اینو بهم گفت میپرسم.
طناز جون آخه شوشو من فقط تحرکش کمه.به خودم امیدوا
ری میدم که اگه واریکوسل داشت شاید روی بقیه مواردم تاثیر میذاشت.
موتیلیتی رو نوشته هفتاد و یک درصد
اما جلوی تحرک رو به جلو نوشته اب نرمال
حالا کدوم تحرکه؟
مورفولوژی هم نوشته هشتاد
تعداد هم صد و بیست وشش
با این توصیفات فکر میکنین واریکوسل داره؟
فاطمه جون خواهش میکنم.
من تهران نیستم که دکتر بهت معرفی کنم گلم
اما اینایی که گفتم نتیجه ی تحقیقات خودم بود...راستی لباس زیر تنگ هم خیلی بده.من تموم لباس زیراشو انداختم و براش شورتهای گشاد گرفتم.
من برای همتون دعا میکنم.ایشالا به حق امام رضا همگی زودی نتیجه بگیریم.

اگه نذر و نیازی دارین بگین من مشهدم میرم حرم به نیابت شما ....
2706