2737
2734
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226503 بازدید | 223 پست
انشالله شماهم مامان میشی عتاحالا نشنیدم که بخاطر مشکل مرد،تخمک باید بزرگ شه

مرسی عزیزم

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

اگه اشتباه نکننم یه قرصم caq10 بود البته فک کنم..

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE= 43254735 ]ممنون عزیزم ...همچنین شما عزیزم خیلیا تو همین سایت اومدن گفتن با ا وی اف باردار شد ...

کارخویبی کردین به کسی نگفتین

آره هزینه هاش خیلی بالاس. ولی خب اگه عجله دارین میتونید خرج درمان کنید انشالله جبران میشه واسه خونه

کلنا عباسک زینب
2731

[QUOTE=43255020]کارخویبی کردین به کسی نگفتین آره هزینه هاش خیلی بالاس. ولی خب اگه عجله دارین میتونید خرج درمان کنید ...[/QUOTE]

اگه تصميم قطعي بشه كه بايد واسه درمان هزينه كنيم اما دكتر گفته روز عمل همراه داشته باشم،بهم گفته لااقل يكي بايد در جريان باشه

يه جا خوندم خانومي كه همسرش آزو اسپرم بوده طبيعي ياردار شده،نميدونم اين لطف خدا شامل حالم ميشه يا نه

[QUOTE= 43255020 ]کارخویبی کردین به کسی نگفتین آره هزینه هاش خیلی بالاس. ولی خب اگه عجله دارین میتون ...

آره راس میگی،بعد عملم یکی باید پیشت باشه تا یمدت باید استراحت کنی

حتما عزیزم....چرا نشه...خدا بزرگتر از اونیه که ما فکرشو میکنیم  

کلنا عباسک زینب
اگه مشکای نداری چرا نوشته؟پیش چت دکتر برو و ازشون مشورت بگیر عزیزم فقط تعداد اسپرم کمه،یا تحرکم کمه ...

ن فقط تعدا کمه..کلومیفن و coq10 نوشته برام .....سونومو نشون دوتا دکتر دادم گفت مشکلی نداری

ن فقط تعدا کمه..کلومیفن و coq10 نوشته برام .....سونومو نشون دوتا دکتر دادم گفت مشکلی نداری

کسی که تعداد کم داره و سرعت خوب داره خیلی بهتره تا تعداد زیاد و سرعت کم.‌‌‌..یکی بود با ۵کیلیون باردار شده بود چون سرعتش خوب بود

کلنا عباسک زینب
2738
کسی که تعداد کم داره و سرعت خوب داره خیلی بهتره تا تعداد زیاد و سرعت کم.‌‌‌..یکی بود با ۵کیلیون بارد ...

واسم دعا کن 🙁خودمو شوهرم عاشق بچه ایم...

انشالله به حق این شبا،خدا بهتون بچه سالم و صالح بده🙏

مرسی عزیزم انشاءالله خودتم هرچه ازخدا میخوای بهش برسی😗💋

سلام بچه ها من سه ماه پیش سقط داشتم. دلیلشم تشکیل نشدن قلب جنین بود. حالا همسرم آزمایش داده. واری ...

دوست عزیز من هم در این شرایطم ولی نمیدونم دکتر همسرم چی گفته چون نذاشت من برم داخل اتاق. خیلی فکر و خیال می کنم ولی خدا بزرگه . دارم می بینم که چقدر از این موارد در مردان زیاد شده ، ولی در قدیم 10 تا 12 تا بچه می آوردن . همش دنبال علتش هستم . 

2706