2726
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226428 بازدید | 223 پست
سلام راستش من همسرم ١٥٪‏ تحرک اسپرم داره و پیش دکتر رفتیم بعد از ٥ ماه پاس إز أین دکتر به اونیکی هر کی یه چی میگه یکیًمیگه ivf اون یکی میگه برو بعد إز سه ماه اگه نشد بعدش iui بین یه عده دکتر آسیایی و خارجی موندم واقعا دارم خل میشم خودممً هم ٤ ماه دیگه ٣٥ سالم میشه خیلی تنها و خسته أم ، میشه لطفا راهنماییم کنید؟
گل جون اگه همسرت واریکوسل داره ودکتر گفته عمل حتما برو عمل کن چون یکی از بچه ها تو تاپیک واریکوسلی ها با تحرک 15 درصد بعد یک ماه از عمل شوهرش باردارشد
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوم تهرانی عزیز واریکسل شوهرت خیلی مهم نیس چون شدید نیست عمل نکنه چون شاید برگرده.ب نظرم دو ماه خیلی کمه واس اینکه بری واسه ای یو ای و عمل واریکسل .ب نظرم واستا همه اونایی که میرن واس ای یو ای دیگه مشکلشون ا حد گذشته شما یکم تحمل کن.بالای صفحه هم بزن رو مورد.اضافه به مورد علاقه مندی .هر سری بخای متنای اینجارو بخونی رو پروفایلت ک بزنی بالای صفحه بعد گزینه مورد علاقه واست میاد میتونی متنای اینجارو بخونی
امضای خدا پای همه ارزوهایتان
2728

سلام

بچه ها من سه ماه پیش سقط داشتم. دلیلشم تشکیل نشدن قلب جنین بود.

حالا همسرم آزمایش داده. واریکوسل نداشت. موفولوژی هم 27 درصد بوده که باید بالای 30 باشه. Motility A+B هم 41 درصد بوده که باید بالای 50 می بود.

دکتر دارو داده به همراه ویتامین ای و زینک و سلنیوم. گفت اگر تا سه ماه باردار نشدید باید برید آی وی اف !!!!!!

خل شدم انقدر فکر کردم. 

منم یکسال تو اقدامم که فهمیدیم شوهرم واریکوسل داره...آز که داد تعدادش خیلی خوب بود و همینطور موفولوژی....۱۲۵میلیون تعداد بود...ولی....

ولی دکتر معاینه کرد و فهمید واریکوسل داره...چن هفته س عمل کرده امیدوارم ج بگیریم

کلنا عباسک زینب

[QUOTE=43254686]منم یکسال تو اقدامم که فهمیدیم شوهرم واریکوسل داره...آز که داد تعدادش خیلی خوب بود و همینطور موفولوژ ...[/QUOTE]

انشاالله كه نتيجه ميگيري،خيليا بعد از عمل باردار ميشن،همين روزا منتظر خبر خوش باش🙏🏻🌹

[QUOTE= 43254686 ]منم یکسال تو اقدامم که فهمیدیم شوهرم واریکوسل داره...آز که داد تعدادش خیلی خوب بود ...

ممنون عزیزم ...همچنین شما

عزیزم خیلیا تو همین سایت اومدن گفتن با ا وی اف باردار شدن،امیدت به خدا باشه

کلنا عباسک زینب

من شوهرم تعدادش ۱۷.۶ بود حالا برامنم قرص نوشته دکتر از روز سوم پریودیم شروع شده...🙁دوروز میخورم حالم خیلی بد شده..دکتر گفت چون تعدادشوهرت کمه باید تخمکای تو بزرگترو فعال تربشن..براشوهرمم دارو نوشته۵ماه اقدام کردیم که نشد البته قبل این داروها و حتی ازمایش شوهرم یک ماه ازمایس داده که فهمیدیم تعداد کمه...هیج چیز پیش خدا غیر ممکن نیست عزیزم..برای منم دعا کنید مامان بشم

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

انشاءالله هرکی که دلش میخواد مامان بشه بزودی زود حامله بشه😍💋💋

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
من شوهرم تعدادش ۱۷.۶ بود حالا برامنم قرص نوشته دکتر از روز سوم پریودیم شروع شده...🙁دوروز میخورم حال ...

انشالله شماهم مامان میشی

عتاحالا نشنیدم که بخاطر مشکل مرد،تخمک باید بزرگ شه

کلنا عباسک زینب
اسپرم كم و تحرك پايين كه خوبه،همسر من آزو اسپرمه😔يعني هيچي،يعني آخرش،يعني فقط آي وي اف،يعني بدترين ...

نا امید نشید عزیزم😘

[QUOTE=43254735]ممنون عزیزم ...همچنین شما عزیزم خیلیا تو همین سایت اومدن گفتن با ا وی اف باردار شدن،امیدت به خدا با ...[/QUOTE]

مشكل اينجاس كه به هيچكس از مشكلون نگفتيم واسه  همين هنوز براي اي وي اف اقدام نكرديم،از طرفي ام هزينه هاش زياده و پولي رو كه پس انداز كرديم براي خونس😔تازه ميخواستيم طعم خوشبختيو بچشيم كه اين مشكل جلو راهمون سبز شد

انشالله شماهم مامان میشی عتاحالا نشنیدم که بخاطر مشکل مرد،تخمک باید بزرگ شه

نمیدونم اخه بمنم قرص داد اسمشونو نمیدونم الانم پیشم نیستن ولی توی راهنماش که تو نت خوندمم همچین چیزی بود...من خودم سونو دادم دکتر گفت مشکلی نداری ولی برامنم نوشت..

2706