2726
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226428 بازدید | 223 پست
سلام طناز جان فکر کنم تحرکش پایینه چون تحرک اسپرم شوشو من هم 21 است و الان یکسال و نیمه که نتیجه نگر ...

استرس نداشته باشین فقط صبر کنیدِشوهر منم کم تحرکی داشت قرص خورد الان 7 هفته هستم.قرص ال کارنیتین و سلنیوم و ویتامین ای

عزیزم الان 16 هفته باردارم ، خدارو هزار بار شکر شوهرمم خوب شد مشکلش برطرف شد، در صورتی که همه دکترا ...

سلام دوست عزیز

بر آتون خوشحالم. خدا حفظش کنه

عزیز میشه بگین اسم دکترتون چی بود و کدوم شهرین

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا من شوهرم چند ماه دارو خورد تحركش بدون دارو ١٦بود دارو كه خورد و رفت ازمايش شد٨ خيلي ناراحت بودم ...

سلام شوهر من ال کراتین پنتوکسی فیلین اینا میخوره تحرکش صفره چیکار کنم شما تجربتون زیاد تره 

سلام شوهر من ال کراتین پنتوکسی فیلین اینا میخوره تحرکش صفره چیکار کنم شما تجربتون زیاد تره 

ازمان‌های همسرتون رو به شماره واتساپ ۰۹۳۰۱۲۵۹۴۹۶ بفرستید کاملا قابل درمان هست و حل می‌شود 

سلام خوشحال میشم راهنمایی کنید  من دوساله اقدام به بارداری کردم ولی ب نتیجه نرسیدم شوهرم یه س ...

ما هم دوسال اقدامیم تازگی متوجه شدیم شوهرم واریکوسل گرید دو داره دکتر گفته باید عمل کنه الان تحرک a نداره تحرک ۵۰b درصد شوهر شما بعد عمل تحرکش بهتر شد؟

2706