2703
2553
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226246 بازدید | 223 پست

خواستم از تجربم بگم بهتون که پیش هر دکتری نرید هر ازمایشگاه و سونوگرافی نرید، واقعا خیلی مهمه، روز و ماه میگذرونیم تازه بعد کلی اقدام باید بفهمیم مشکلمون چیه، و حتتتما پیگیر باشید که چرا اسپرم شوهرتون مشکل داره، بی دلیل نمیتونه باشه، باید از ریشه مشکل و حل کرد، اینکه غذا و دارو گیاهی بخورید مشکل شوهرتون شاااید حل شه و اسپرمش اکی شه، ولی وقتی ی جای کار میلنگه دوباره ضعیف میشه، و اگر کسی دو تا بچه بخواد باز سر بچه دوم روز از نو روزی از نو، و اونموقع سن همسرتون بالاتر میره شرایط درمان سخت تر میشه. امیدوارم تجربیاتم بدردتون بخوره، ایشالاخدا به هممون به زودی نی نی بده، و مشکل همه رفع شه 

در ضمن من طبق تجربیات بچه های نی نی سایت ویتامین ای و دی و سی و ال کارنیتین و مدیپ من و سلن پلاس خریدم همسرم میخورد، غذای گرمی میخورد هیچ تاثیری نداشت، باید از ریشه درمان شه نکه موقتی و با غذا، منم منتظرم دو ماه دیگه ببینم جواب ازمایش همسرم چی میشه، خیلی امیدوارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اميدوارم  ديشب مامانم كلي گريه كرد تازه نميدونه ما مشكل داريم فقط ميگفت داره٣٠سالت ميشه چرا بچ ...

عزیزم باردار سدی؟؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله
2456
سلام عزیزم چیشد مشکلتون حل شد

عزیزم الان 16 هفته باردارم ، خدارو هزار بار شکر شوهرمم خوب شد مشکلش برطرف شد، در صورتی که همه دکترا نا امیدمون کرده بودن، اگر خدا بخواد میشه، فقط باید خیلی دقیق و جدی پیگیر بود، از ته دلم دعا میکنم خدا به هرکسی نی نی میخواد ی نی نی سالم بده که طعم شیرینش و بچشه

سلام به همه ما هم نزديك يك ساله اقدام كرديم 

تازه متوجه شديم همسرم كم تحركي داره همه يپيامارو خوندم مرسي از دوستاتي كه تجربياتتون رو گذاشتيد

خداجونم مرسي كه معجزتو نشونمون دادي❤️شكرت☺️
2714
سلام 2 سال ازدواج کردیم . همسر منم بدلیل کم بودن تعداد اسپرم 3 ماه خرنوب و داروهای دکتر استفاده کرد ...

خرنوب برای حرکت کم اسپرم مناسب نیست واسه اونایی ک اسپرم ندارن خوبه ، واسه اونا ک حرکت اسپرم کنه مرزنجوش خوبه من اینو تو یه سایت پزشکی خوندم

فاطمه جون خودتو نگران نکن.تحرک اسپرم همسر من اولش 10 درصد بوده.اما الان گاهی به 50 هم میرسه.شکلش هم ...

الان شماباردارشدید؟به صورت طبیعی

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷
مهسا هستم منم شوشوم کم تحرکی داه البته با مصرف درارو بهتر شده من یه دختر دارم ولی تو دومی این مشکل پ ...

الان شمابچه آوردیدبعداین چندسال؟

اگه درمانی یاداروییی خوریدمیشه بگید؟

خدایاهرکس که بچه میخوادبهش فرزندی سالم وصالح بده🙏ازدعای خیردیگران به من وهمسرهم فرزندانی سالم وصالح بده🙏اللهم صل علی محمدوآل محمد🙏🌷

سلام منم شوهرم مشکل واریکوسل داره دارو شیمیایی مصرف نکرده بعد چهار سال الان ۷ هفته باردارم برای قلبش یه هفته دیگه باید برم سونو به نظرتون با واریکوسل قلبش تشکیل میشه یا سقط میشه

امام زمانت را دریاب برای فرج بسیار دعا کن اللهم عجل لولیک فرج🤲

faeze

منم دفه اول که حامله شدم ناخاسته بود و هفته 5 سقط شد. اصلا فکر نمیکردم حامله بشم. دوباره ک حامله شدم همین حرفو به دکتر زدم گفتم میترسم اینم سقط شه بخاطر اسپرم. گفت نه ربطی نداره نگران نباش. قوی بوده و گرفته مه حامله شدی

شما پیش کدوم دکتر میرفتی؟؟؟؟

امام زمانت را دریاب برای فرج بسیار دعا کن اللهم عجل لولیک فرج🤲
2706