2737
2734
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226539 بازدید | 223 پست
شوهر من تعداد اسپرماش خیلی کم بود. 1 و 2 میلیون. توی یه ازمایش دیگه ک داد زیر نیم میلیون بود حتی. تح ...

منم تحرک شوهرم ۵% بود و فقط ۳۰% شکل نرمال دارن. توی اولین اقدام باردار شدم اما همون اول (هغته چهار پنج) سقط شد. یعنی واسه اسپرم نبوده ؟

منم تحرک شوهرم ۵% بود و فقط ۳۰% شکل نرمال دارن. توی اولین اقدام باردار شدم اما همون اول (هغته چهار پ ...

منم دفه اول که حامله شدم ناخاسته بود و هفته 5 سقط شد. اصلا فکر نمیکردم حامله بشم. دوباره ک حامله شدم همین حرفو به دکتر زدم گفتم میترسم اینم سقط شه بخاطر اسپرم. گفت نه ربطی نداره نگران نباش. قوی بوده و گرفته مه حامله شدی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باسلام بر دوستان عزیز

منم همسرم مورفولوژی نرمالش 3 درصد بود و اول به لطف خدا بعد با 3 ماه دارو وتغییر در تغذیه خداروشکر الان 3 ماهه باردارم

داروهاش که یکم گرون بود ولی دکتر عباسی اصفهان و دکتر صالحی با یه دوره تجویز جواب گرقتیم

غذا هم کلا گرمیجات میخوردن.کار سنگین نمیکردن.رو اون قسمت آب خنک تو دستشویی میریختن.عسل هر روز صبح 1قاشق میخوردن.کشمش.بادام.گردو.مویز.موز.هرروز با غذا زیتون وپیاز و سبزی خوردن.گوشت یخ زده وگوساله کلا ممنوع.فقط بره وشتر مرغ مصرف کردیم.فست فودی کلا ممنوع.عرق کاسنی هر شب.سردیجلت کلا ممنوع. و...

ولی کلا تا حدودی طب سنتی هم رعایت کردن

امیدوارم همگی به زودی حاجت روا بشید

دعا کنید نی نی منم سالم باشه وبه سلامتی دنیا بیاد

2728

سلام بچها من عضو جدیدم.چندماه اقددم کردیم نشد آز همسرم نشون داد واریکوسل داره یکیش گرید ۲ یکیش گرید۳ وبااینا تحرکش۳۵ درصد بود وتعدادش۹ونیم    هنوزعمل نکرده من ۱ماه کلومیفن خوردم برای تبلی خفیفی ک داشتم قرص جنسینگ وویتامین ای واهن وزینگ وایناهم ۱ماهه دارم بهش میدم دعا کنید این ماه جواب بگیرم هنوز نوبت عمل نشده اما کاش جواب بگیرم

حدود ۷ ماه اقدامیم

این ماه همسرم آزمایش داد و تحرک کم و مقدار شکل نرمال کمتره از تعدادی که طبیعی هست!

حقیقتش یکم خودمو باختم

همش گریه ام میاد

همیشه فکر میکردم با اقدام اول اون اتفاق خوب می افته...

این نگرانیم فقط بین خودمو خدام بود نه تونستم به روی همسرم بیارم نه به کسی بگم...

برام دعا کنید

ربِّ لا تَذَرنی فَرداً و انتَ خیرُالوارِثین😍
2738

حدود 8 ماه پیش به خاطر درد سینه همسرم به دکتر غدد مراجعه کردیم دکتر ازمایش هورمون نوشت ، گفت چون سینه همسرم بزرگ شده مشکوک به اختلال هورمونه ، هچنین ام ار ای هیپوفیز+سونو بیضه+ آزمایش اسپرم نوشت همسرم انجام داد همه چیش سالم بود ، دکتر گفت داره یائسگی مردونه میاد سراغتهر چه سریعتر اقدام کنید واسه بچه دار شدن، ما 6 سال ازدواج کردیم ولی موقعیتمون جور نیست واسه بچه دار شدن، خیلی ناراحت بودیم، همش کارم شده بود تو تنهایی  گریه کردن، نمیدونستیم چیکار کنیم، تازه دکتر گفت اسپرمت تعداد کم و تحرکش پایینه بایدآی یو آی انجام بدین ، رفتیم پیش اورولوژ اونم همین حرف و زد، فقط قرص ال کارنیتین داد

یعنی طبق برسی ها همسرم فقط مشکل تعداد و تحرک اسپرم داشت، و بقیه سالم بود، و ما برخلاف شرایطمون اقدام کردیم برای بارداری،تا اینکه مجدد  همسرم درده سینش شروع شد، در واقع از اقدام ما 2 ماه گذشته بود و باردار هم نشده بودم، توی نی نی سایت از ی دکتر اورولوژ خیلی تعریف میکردن،منم شمارش و پیدا کردم نوبت گرفتیم رفتیم پیشش، دکتر گفت جاهایی که شما واسه سونو و ازمایش و ام ار ای رفتین و اصلا قبول ندارم، همرو از اول انجام بدین، و 2صفحه فقط ازمایش هورمون نوشت، و همه مراحل قبل و مجدد انجام دادیم ولی اینبار جایی که خودش معرفی کرد، جوابارو گرفتیم ، تازه معلوم شد داستان چیه

فهمیدیم همسرم مشکل پرولاکتین داره، به خاطر همین توی سرش تومور 6*8 در غده هیپوفیز بوجود اومد، و این غده باعث شد تستسترون همسرم بیاد پایین و تستسترون پایین باعث شد تحرک اسپرم و ضعیف کنه و توی ازمایش اسپرم جدید تعدادش 40 میلیون دمتر گفت خوبه، گفت تو با درمان پرولاکتینت تومورت چون سایزش کوچیکه از بین میره تستسترونت میره بالا و حرکت اسپرمت هم میره بالا و سینت هم کوچیک میشه و دردش قطع میشه، همسرم این همه مشکل داشت ولی توی ازمایشات قبلی فقط تحرک و تعداد اسپرم و با ایراد نشون داد، دکتر گفت چطور دکتر قبلی به پرولاکتین شک نکرد و چرا جای خوب واسه برسی نفرستاد

از اینکه از سردرگمی در اومدیم خیلی احساس ارامش دارم، بلاتکلیفی ادم و داغون میکنه، الان همسرم قرص کابرگولین مصرف میکنه، گفت دو ماه بخور مجدد فقط ازمایش پرولاکتین بده با جوابش بیا ببینم، گفت اصلا یائسگی در کار نیست، آی یو آی هم هیچ مفهومی نداره واستون،  اقدامم داشته باشین، هیچ مشکلی نیست، احتمال داره الان باردار بشین اگرم نشدین نگران نشید تا پرولاکتینت اکی شه صبور یاشین، خدا خیرش بده همین که قضیه مارو سر سری نگرفت و علت و دراورد که چیه، و الکی ای یو ای نکرد، و با اطمینان ارامش داد بهمون ی دنیا می ارزه

2706