1507
1411
عنوان

کیا با تحرک کم اسپرم باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 153349 بازدید | 186 پست

خواستم از تجربم بگم بهتون که پیش هر دکتری نرید هر ازمایشگاه و سونوگرافی نرید، واقعا خیلی مهمه، روز و ماه میگذرونیم تازه بعد کلی اقدام باید بفهمیم مشکلمون چیه، و حتتتما پیگیر باشید که چرا اسپرم شوهرتون مشکل داره، بی دلیل نمیتونه باشه، باید از ریشه مشکل و حل کرد، اینکه غذا و دارو گیاهی بخورید مشکل شوهرتون شاااید حل شه و اسپرمش اکی شه، ولی وقتی ی جای کار میلنگه دوباره ضعیف میشه، و اگر کسی دو تا بچه بخواد باز سر بچه دوم روز از نو روزی از نو، و اونموقع سن همسرتون بالاتر میره شرایط درمان سخت تر میشه. امیدوارم تجربیاتم بدردتون بخوره، ایشالاخدا به هممون به زودی نی نی بده، و مشکل همه رفع شه 

در ضمن من طبق تجربیات بچه های نی نی سایت ویتامین ای و دی و سی و ال کارنیتین و مدیپ من و سلن پلاس خریدم همسرم میخورد، غذای گرمی میخورد هیچ تاثیری نداشت، باید از ریشه درمان شه نکه موقتی و با غذا، منم منتظرم دو ماه دیگه ببینم جواب ازمایش همسرم چی میشه، خیلی امیدوارم 

اميدوارم  ديشب مامانم كلي گريه كرد تازه نميدونه ما مشكل داريم فقط ميگفت داره٣٠سالت ميشه چرا بچ ...

عزیزم باردار سدی؟؟

بعد ۴سالل میخوای تو دلم بیای اما انگار نمیتونی جاتو پیدا کنی رشد کن عزیزم مثل اولین برف در پاییز یهویی تو دلم جا خوش کن  اصلا ذوق مرگم کن من همچنان امیدوارم عشق مامان

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
سلام عزیزم چیشد مشکلتون حل شد

عزیزم الان 16 هفته باردارم ، خدارو هزار بار شکر شوهرمم خوب شد مشکلش برطرف شد، در صورتی که همه دکترا نا امیدمون کرده بودن، اگر خدا بخواد میشه، فقط باید خیلی دقیق و جدی پیگیر بود، از ته دلم دعا میکنم خدا به هرکسی نی نی میخواد ی نی نی سالم بده که طعم شیرینش و بچشه

سلام به همه ما هم نزديك يك ساله اقدام كرديم 

تازه متوجه شديم همسرم كم تحركي داره همه يپيامارو خوندم مرسي از دوستاتي كه تجربياتتون رو گذاشتيد

خدا جونم به لطف و كرمت چشم ما چشم انتظارارو روشن كن❤️