2726
عنوان

پروانه ماورایی دیدم.

75 بازدید | 5 پست

خانما قبل اینکه بیاین بگید دروغه و توهم زدی و از این حرفا باید بگم.بهتون که هیچ دلیلی نداره دروغ بگم این قضیه هم مال خیلی وقت پیشه نیازی ب باورشما ندارم فقط یهویی مغزم درگیرش شد گفتم بیام تعریف گنم.شاید شما هم کسی اینطور چیزی دیده باشه و بدونه چیه و توضیحی بده چون خیلی دوست دارم بدونم چیه..

خب ،من وقتی خیلی بچه بودم.شاید ۷،۸سال داشتم شبا خابم نمیبرد و بیشتر وقتا بیدار بودم واصن در مورد جن و موجود ماورایی و این چیزا هیچی نشنیده بودم که الان بگم توهمات بچگی بوده.

ی شب همین طور ک بیدار بودم و برقا کاملااااا خاموش بود یعنی مطمعنم حتی هیچ.نوری.تو اتاق نبود و داشتم.ب زور خودمو میخابوندم یه دفعه احساس کردم ی نوری از کنار اتاق اومد و بیشتر و بیشتر شد منم که مطمعن.بودم لامپا خاموشه بلند شدم.رفتم.ببینم چیه رومو که برگردوندم یه پروانه تقریبا بزرگ دیدم ک بدنش کلا مثل ورقه طلا بود و کاملا طلاییی طلاییی بود و از خودش نور داشت و خیلیم.روشن بود  و ازش انگاری زر میبارید منم خاستم برم سمتش بگیرمش نمیدونم چرا یه دفعه ترسیدم و با ترس و لرز برگشتم و با استرس خابیدم ولی صبحش هرچی گشتم هیچی پیدل نکردم،از اون روز وقتی یادش میوفتم همش میگم کاشکی برگردم عقب و برم ببینم چی بوده تو گوگل هم خیلی خوندم ولی درموردش چیزی پیدا نکردم

.به نظر شما چی بوده??

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مطمعنم خاب نبود

نمیدونم دیگه راستش 

فکر میکنم توهمات کودکی باشه شایدم واقعا همچین موجودی رو دیدی

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...