2726

زیاد

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله ،همچین چیزی دیدم تا دلت بخاد

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 

از آدمای داغونی جواب نه شنیدم که حرصم حسابی درومد، طرف بدون جوراب اومده بود خواستگاری ،معلم ابتدایی بود ،با من ۱۵ سال فاصله سنی داشت، زشت هم بود، من هم درامدم بیشتر بود هم از همه نظر سر تر بودم، تو خواستگاری میپرسید رنگ مورد علاقه تون ...‌چیه، منم گفتم این چیزا اهمیتی برام نداره، ایمان و اخلاق برام مهمه و .. ،زنگ زد فرداش که من کسی رو میخوام که احساساتش بیشتر باشه...   

اره طبیعیه برا بعضیا چیزایی مهمه که اصن به چشم نمیاد، آدما با طرز فکر غیرعادی هم زیادن که رو چیزای م ...

اخه ميدوني يه آدمايي كه اصن انتظارشو نداشتم اصصصلا

فك كن فاميل درجه يك

2706