2703
2553
عنوان

*******به هم کمک کنیم تا کودک نابغه داشته باشیم*************

| مشاهده متن کامل بحث + 142309 بازدید | 487 پست
زهرا جون منم مثل شما خیلی دو دل بودم.حتی وقتی کلاسهای نابغه ها رو می رفتم .تصمیم نداشتم خواندنو به پسرم یاد بدم.
اما استدلالشون تو کلاس برای آموزش خواندن قبل مدرسه این بود که بعضی بچه ها وقتی خواندنو یاد می گیرند مشکل خوانش پریشی دارند،یعنی وقتی دارند مطالعه می کنند.مدام سطر ها رو گم میکنند و زود از خواندن خسته میشند.اما بچه هایی که قبل از 6 سالگی خواندنو یاد می گیرند ،به هیچ وجه این مشکلو ندارند.

من نمی دونم این دلیل چقدر مستدل هستش ولی اگه یک در صد هم درست باشه پس مفیده.

در ضمن تو روش شیچیدا تمام نوشتها با سرعت بالا رد میشه .یعنی مثل روش های دیگه با تکرار زیاد نیست.من الان با پسرم که 3 سالشه به صورت بازی دازم کاز میکنم نه صرفا آموزش خواندن.

یه پیشنهاد ،اگه تو این مساله تردید داری.بازیهای دیگه که تو وبلاگ اضافه شده رو بخون .تو زمینه های دیگه با کوچولوت کار کن.فقط زبان آموزی نیست که.

در مورد زبان هم منم با خوندن تاپیک ساحل جون و پرسیدن از چند نفر تا چند ماه پیش ،انگلیسی کار نکردم.اما حالا که می خوام شروع کنم پسرم اصلا استقبال نمی کنه.الان می گم کاش زودتر شروع کرده بودم تا حداقل برای گوشش آشنا بود و استقبال می کرد.

همه می گفتند تو حرف زدن زبان مادری دچار اشکال میشه یا دیر حرف میزنه،اما الان که فکر می کنم شاید اولش یه کمی سخت بود براش اما حداقل زبان انگلیسی که الان همه جا زبان اصلیه کلی باهاش مانوس بود.
چرا کسی جواب منو نداد گریههههههههههههه زیاد
اگه امکان داره موسیقی هایی که گفتین خوبن و الفا دارند رو هم برای دانلود بزارین من چیزی تو نت پیدا نکردم
اگه سایتی میشناسین که من کتاب اینترنتی بخرم لطفا معرفی کنید اخه بیشتر کتابای سن پایین مثل می می نی و ..... توی شهرما نیست و کتابفروشی ها ندارن
توی وبلاگ برای تصاویر تحریک بصری به کجای لینکی که گذاشتین برم لطفا راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلک جون که با حوصله جواب میدی گلم

پسرت چند سالشه ؟؟ مگه؟

من هم میخوام همینکارو بکنم
تا سال که نوشتاری نباید نشون داد
برای تکلم و حرف زدنش باهاش عکسا رو کار میکنم و به عنوان بازی

و همراه با اهنگ های انگلیسی که دارم
و کتاب خوندن بعد از 2 سال اگه نتیجه گرفتم میرم سر اموزش انگلیسی
انواع زیورآلات دستساز آدرس اینستاگرام nardaneh.handmade
مامان حسام جون برای موسیقی آلفا من خودم فقط آلبوم ناصر چشم آذر پسندیدم.بقیه انگار ترسناک بود.فقط همین ها رو برای پسرم میگذارم.http://vatandownload.com/2010/02/%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%20%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%B4%D9%82%20.php

در مورد کتاب هم سرچ کنی سایت فروش کتاب زیاده.من نمی دونم شرایط شهر شما چیه.خودتون باید سرچ کنید.

در مورد تصاویر تحریک بصری هم تو خود وبلاگ سوالتونو بگذارید حتما جواب داده میشه
2456
شیوا جون حتما نباید همه فلش کارتها رو بخری میتونی از اینترنت دانلود کنی

خیلی سایتهای دانلود هست میتونی عکس دانلود کنی و به صورت پاورپوینت نشون بدی
یا پی دی افن میتونی چاپشون کنی
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

2714
وای ببخشید انقد سوال میپرسم آخه میگم نکنه اشتباه بکنم ونتیجه عکس بده گلک جون من همه وبلاگ رو خوندم ولی بعضی چیزا رو متوجه نشدم 1-این که گفتین تعداد از کم شروع بشه یعنی حداقل چند فلش کارت
2 بعد چند روز اضافه کنم
3-توی یک روز عیب نداره از چند اسلاید باشه یعنی مثلا رنگ وحیوان وسایل خونه قاطی
4-اول فقط کارت نشون بدم هیچی حرف نزنم یا ازهمون اول اسم هر کدوم بگم
5-وقتی هزار تا تموم شد با اسم شروع کنم ممنون میشم حوصله کنید جوابم بدین بوووووووووووووس
شیوا جون خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بربیاد.

در مورد فلش کارت گفتن بهتره از حداقل 60 کارت شروع کنید.و می تونید هر روز به تعدادش اضا فه کنید.تعدادش بستگی به حوصله کوچولوت داره.اگه مثلا با 80 تا کارت خسته میشه شما 70 تا بهش نشون بده ،که از فلش زدن خسته نشه.

اسلایدها هم بهتره به دسته های 10 تایی با موضوعات مختلف تقسیم بشه.

مثلا روز اول 60 تا،میشه 6 تا دسته با موضوعات مختلف مثل:حیوانات،وسایل نقلیه،میوه ها،.........

اگر فقط می خوای تصویر نشون بدی با هر تصویر اسمشو می گید اگه تصویرو کلمه،یه بار با تصویر یک بار با نوشتارش یعنی هر کلمه دو بار گفته میشه.

اگه شما 1000 تا فلش دارید،میشه با تقسیم 100تایی،10 روز ،اگه هر کدومو بخوای 3 روز تکرار کنی میشه یک ماه (البته به نظر من خیلی کمه)بعد از پایان این دوره اگه کوچولوت زیر 2 سال نباید نوشتار و نشون بدی تا دو سال بگذره

اگه بالای دو ساله،وقتی 70-80 درصد بلد بود می تونی بری سراغ تصویر و کلمه.
منم می خوام با دخترکم کار کنم البته تا الانم باهاش کار کردم ولی نه اینا را که شما می گید بجا فلش کارتم بن بن بن داشته ولی خوب می خوام کارا شما رو
لطفا کمکم کنید از کجا شروع کنم
امروز که اینجا رو دیدم این فلش کارتا رو ددانلود کردم و با لپ تاپ نگاش کرد اسماشون می گفتم و نشون می دادم البته به زبان مادریش می گفتم و شکر خدا خیلی خیلی علاقه نشون داد و مشتاق بود بیشتر بهش نشون بدم
در کل برا این جور چیزا عالیه علاقه نشون میده تا دلت بخواد مثلا عاشق کتاب خودش میاره و با زبون خودش می خوندشون
خدا خیرتون بده کمکم کنید از کجا شروع کنم مممنون می شم دعاتون می کنم
سحر جان ، اوا جان،گلک جان
کمکم کنید
2706