2703
2553
عنوان

*******به هم کمک کنیم تا کودک نابغه داشته باشیم*************

| مشاهده متن کامل بحث + 142309 بازدید | 487 پست
سلام گلک جون خسته نباشی عزیزم خدا قوت. امیدوارم همیشه سبز و پر طراوت و پرانرژی باشی. گلم خدا میدونه این وبلاگ و تاپیک عالیتون چقدر بهم کمک کرد من امروز میخواستم 380 هزارتومان فقط برای your baby can read هزینه کنم که با خوندن مطالب شما متوجه شدم به تنهایی کافی نیست و ارزش این هزینه زیاد و نداره . از زهراسادات گل هم ممنونم به خاطر سوالات جامعش و البته جوابهای کامل شما. من هم تصمیم گرفتم فلش کارتهای دیدآموز بخرم و همینطور تمام تصاویری که نوشتید رو دانلود کنم و تا جایی که تونستم کسری فلش کارتها رو خودم تهیه کنم . فلش کارتهای ریاضی هم از خود موسسه بخرم .

عزیزم لطفا واسه من هم دعوتنامه بفرستید.بووووووووووووووووووووووووس
آرامش خود را به هیچ چیز و هیچکس وابسته نکن تا همیشه آنرا داشته باشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خاله نیلو خواننده کوچولوی الان اصلا کیفیت نداره حتی بعضی جاهاش کلماتش درست نیست.اگه برات هزینه مهم نیست به نظر من 1000 تا فلش کارت را بخر.البته بستگی به سن کوچولوتون هم داره
سلام واقعا واقعا دست همتون درد نکنه برای مطالب خوبتون امیدوارم هرچی از خدا میخواین بهتون بده
دخمل من دوسال ونیمشه بنظرتون برای آموزشش دیر نیست ویه سوال دیگه از همون روز اول باید 1000فلش کارتو بهش نشون بدم بوس
2720
شیوا جون پسر من 3 سال و دو ماهشه .من دارم باهاش کار میکنم.

تا 6 سالگی وقت داری.

در مورد فلش کارتها هم اینجا رو ببینیدhttp://nabeghehayekochak.blogfa.com/post/54

سارا جون برای اینکه کلیات بیاد دستتون ،می تونید پست اول کلوپمونو بخونید.سوالی بود در خدمتیم.
خاله نیلو جون ممنون از لطفت.

در مورد یور بی بی کن رید بگم اون اساس کارش از طریق نیمکره چپ هستش.ولی ما آموزشمون از طریق نیمکره راست مغزه.

اگه می خوای بگیری صبر کن .چون اگه بخوای با این روش پیش بری .نباید از اون استفاده کنی.

منم خریدم ولی اصلا استفاده نکردم.
2714
سلام دوستای عزیز. میشه به سوال من هم جواب بدین. من دخترم 6 ماهه است. دارم براش فلش کارت آماده میکنم سوالم اینه که ترتیب افزایش فلش کارت ها و دفعات تکرارش چه جوریه؟ مثلا 60 تا نشونش میدم فردا باز این 60 تا تکرار میشه یا جدید باید باشه؟ بعد از چند روز میتونم بهش تکراری نشون بدم؟
بهار جون شما هم اینجا رو بخونhttp://nabeghehayekochak.blogfa.com/post/54

فکر کنم جواب سوالتونو بگیری.اکر نه.بگو کجاش نامفهومه توضیح بدم برات.

ریحانه جون منظورت از بازی اعداد چیه؟
سلام خسته نباشید واقعا ازتون به خاطر زحماتی که میکشین ممنون خدا خیرتون بده
من بچم 8 ماهشه فلش کارت نشون بدم یا کرتهای دیداموز یا تحریک بصری میشه در مورد تحریک بصری بهم توضیح بدین از تمرینات چشمی هم چیزی نفهمیدم لطفا کمی تضیح بدین
اگه امکان داره موسیقی هایی که گفتین خوبن و الفا دارند رو هم برای دانلود بزارین من چیزی تو نت پیدا نکردم
راستی برای ریاضی 63 روزه از روی وبلاگتون پاک شده خواهش میکنم دوباره بزارینش ممنون
اگه سایتی میشناسین که من کتاب اینترنتی بخرم لطفا معرفی کنید اخه بیشتر کتابای سن پایین مثل می می نی و ..... توی شهرما نیست و کتابفروشی ها ندارن
سپاسگزارم
سلامممممممم و خسته نباشید میگم ....واقعا تایپیک جالبیه ..دستتون دردنکنه
من دخترم 3 روز دیگه 4 ماهش تموم میشه... چطوری میتونم باهاش کار کنم ؟ باید چکار کنم تا تقویتش کنم ؟
میشه کمکم کنید و بگید برای بچه 4 ماهه چی مناسبه تا تهیه کنم ؟ممنون
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
بچه ها من موندم اخرش چه کنم

اینجور که ساحل جون تو تاپیک انگلیسی میگه

میگه من با این کارها مخالفم که به نوزاد و کودک زبان فارسی رو اینطوری طبق نابغه ها یا هرچیز دیگه یاد بدیم
باهاش که حرف بزنی خودش یاد میگیره و کودک نیاز به توجه و رشد داره
انگلیسی رو هم که همه میگن و میدونیم که باید از 2 سال به بعد شروع کرد به اموزش

حالا ما چه کنیم

انواع زیورآلات دستساز آدرس اینستاگرام nardaneh.handmade
2706