2703
2553
عنوان

از درس متنفرم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 4326 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش منم سن تو بودم تو رشته تجربی انقد درس میخوندم که مجبور نشم واسه رتبه خوب برم ریاضی بعدم نرم تو ...

اوف خیلییییییی سخته اصن تاب ندارم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
2720
کلاس چندمی عزیزم؟زندگی همینه الان مسئولیتت درس و امتحانه و اگه بتونی به نحو‌ احسن انجامشون بدی یعنی ...

یازدهمم

اخه همه چی از دستم در رفته!

تمام سعی من ی معدل خوبه

ولی اخه خیلی درسا پر حجمن

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 
من دگ جر خوردم شدید واقعن دگ حتی وقت غذا خوردنم ندارم خیلی فشاره روم

بابا ول کن چیه مگه آخرشم کلی خر بزنی فکر کردی راحت هر رشته ای خواستی میاری نه جانم ازین خبرا نیست مگراینکه نابغه باشی یا سهمیه داشته باشی وگرنه امکان نداره اینقدر خودت رو اذیت نکن من تهش رو دیدم بهت میگم هیچی نیست

فرزانگان درس میخونی یا مدرسه عادی؟

تجربی

خوبه

کل انرژیتم بذاری روش می ارزه

منم کنکور مجددی ۱۴۰۲ ام بعد لیسانس از الان شروع کردم

کارای دانشگامم هس دارم له میشم

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
منم یازدهمم رشته ات چیه

تجربی

2714
بخدا خیلییییی سخته همش تو اتاق همش درس

میدونم عزیزم اما انقدر هم به خودت فشار نیار اینجوری از درس زده میشی برنامه ریزی کن کنار درس تفریح و استراحت هم داشته باش اما دور از شعار واقعا همین درسه که ادمو به جایی میرسونه ان شالله موفق باشی🙏

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  
منم بخدا تازه کارام تموم شد دبیرستانما ولی هنوز عین بچه ها باید مشق بنویسم  😒😥

کی ازاد بشیم معلوم نیست والا هنوزم مشققققق اخه

بابا ول کن چیه مگه آخرشم کلی خر بزنی فکر کردی راحت هر رشته ای خواستی میاری نه جانم ازین خبرا نیست مگ ...

والا همه ی تلاشمو میکنم من مدرسم عادیه اصن نمیدونم چرا انقد معلماش سخت گیرن!

بابا ول کن چیه مگه آخرشم کلی خر بزنی فکر کردی راحت هر رشته ای خواستی میاری نه جانم ازین خبرا نیست مگ ...

نه بابا خر بزنی قبول میشی

من تغییر رشته ای به ریاضی بودم کلا ۹ ماه خر زدم سه رقمی شدم

الانم دوباره هوس تجربی کردم بازم میخوام استارت بزنم کنکور بدم بعد کارشناسی

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
خوبه کل انرژیتم بذاری روش می ارزه منم کنکور مجددی ۱۴۰۲ ام بعد لیسانس از الان شروع کردم کارای دانش ...

خیلی سخته خدا صبر بده

چرا آخه منم دارم کنکوری میخونم🥺

درست بخون ایشالا قبولی

2706