2726
عنوان

از درس متنفرم😐💔

4410 بازدید | 87 پست

فردا جمعس

ولی واس من عین ی روز میمونه ک توش کلی امتحانه

خسته شدم اع خوندن دگ

حتی شباعم راحت نیستم خواب امتحانو درسو میبینم

فردا اع همون صبش تا شب فقد تکلیف درسو امتحان

پنجشنبه جمعه اسمش تعطیلات اخر هفتس ولی حل مشقا و خوندن امتحاناس!

واس ی معدل  ، ی نمره ، چقد باید جوش بزنم واس اینده اه

بریدم دگ واقعن/:

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چند سالتونه؟همین درس در اینده کلی به دردت میخوره و درواقع سازنده ست مطمین باش زحماتت هدر نمیره اگه راه رو درست بری و انتخاب رشته خوبی تو دانشگاه داشته باشی تا اخر عمر ثمره زحمتتو ان شالله میبینی

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

کاش منم سن تو بودم تو رشته تجربی انقد درس میخوندم که مجبور نشم واسه رتبه خوب برم ریاضی

بعدم نرم تو اون دانشگاه خراب شده عاشق بشم

بعدم الان دوباره واسه تجربی نخونم

کاش منم فقط بدبختیام درس بود😭😭😭😭

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
منم خیلی خوندم خودم رو جر دادم هیچی هم نشد خودت رو اذیت نکن😭😭😭

من دگ جر خوردم شدید واقعن دگ حتی وقت غذا خوردنم ندارم

خیلی فشاره روم

اونقدر راحت میتونم آدمارو از زندگیم حذف کنم،که این موضوع گاهی خودمم میترسونه:)                                و لعنت بر کسانی ک مارا 

کلاس چندمی عزیزم؟زندگی همینه الان مسئولیتت درس و امتحانه و اگه بتونی به نحو‌ احسن انجامشون بدی یعنی قراره تو‌ همه مراحل زندگیت موفق باشی😊

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
چند سالتونه؟همین درس در اینده کلی به دردت میخوره و درواقع سازنده ست مطمین باش زحماتت هدر نمیره اگه ر ...

بخدا خیلییییی سخته همش تو اتاق همش درس

2706