2726

شوهرم اصلاا پول نمده بهم خیلی کم اگه هم پدل بره بهم نمیزاره خرجش کنم دوسدارم واسه خودم کار کنم که لال اونجور بتونم چیزی بگیرم واسه خودم 

خدایا اخه من چقد بدشانس و بدبختم بچه ها چیکار کنم تورو خدا راهنمایی کنید

طراحی لوگو و اینا بلدم ولی هیشکی پیشم سفارش نمیده

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب برو سرکار

خیلیا شاغل آن

رزومه بنویس آگهی های کار رو دنبال کن و درخواست بده و برو مصاحبه

تو خونه بشینی که کار نمیاد دنبالت

در ضمن کسی هم کار به آدم ناشناخته نمیده چون نمیتونه اعتماد کنه.

و اینکه خودت هم باید کار سایرین رو ببینی که ایرادات کارت رو رفع کنی و بهتر بشی

کلا محیط کار بهتر از کار تو خونه هست

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
😑چجوری پول خوردن غذاتو میده

خونه بابامم بخدا هرچی بگی واسه خودشو بقیه خرج میکنه ولی منو نمیزار چیکار کنم خیلی دلم گرفته

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ازش بخواه ماهانه ی مبلغی بهت بده ک هی پول پول نکنی 

یا بگو میخام وام خونگی بنویسم مثلا ماهی سیصد 

ب بهانه های مختلفم ازش پول بگیر مثلا برو بیرون با خونوادت بگو برات پول بزنه 

یا ی چیزی میخری صد تومن بگو دویست خریدم 

در کنار اینام چندتا مطلب تو کتاب و اینترنت نشونش بده ک اینا باعث میشه غرورت بشکنه و بهتره پول برات هرروز جلو اینه بزاره با ماهیانه در نظر بگیره

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
خب برو سرکار خیلیا شاغل آن رزومه بنویس آگهی های کار رو دنبال کن و درخواست بده و برو مصاحبه تو خون ...

اخه اجازه سرکار رفتنم نمیده هروقت میگم میخام برم کار مسگه چی کم داری وقتیم دلیلامو میگم میگه بچه نشو اینارو نمیخای یا مسخرم میکنه

نفقه ات بزار اجرا

ممنون از پیشنهادت عزیزم ولی بنظرم ای راه درستش نی

اخه اجازه سرکار رفتنم نمیده هروقت میگم میخام برم کار مسگه چی کم داری وقتیم دلیلامو میگم میگه بچه نشو ...

اگه میگه چی کم داری 

ختما از نظر خودش واقعا برات کم نمیزاره هرچی بخای برات میخره و پول تو جیبی نمیده فقط؟

عقدی یا خونه خودت؟

خونه بابامم بخدا هرچی بگی واسه خودشو بقیه خرج میکنه ولی منو نمیزار چیکار کنم خیلی دلم گرفته

عزیزم پس طلاق واس چی گذاشتن ..مگه اسیر گرفته این آقا

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ازش بخواه ماهانه ی مبلغی بهت بده ک هی پول پول نکنی  یا بگو میخام وام خونگی بنویسم مثلا ماهی سی ...

ماهیانه نمیده میگه هروقت میخاستی بگو هروقتم بخام پول نمیده بهم نمیدونم چیکار کنم فقط هربار بهم میگه نه بغضم میگیره که ایقد من ضعیفم

عزیزم پس طلاق واس چی گذاشتن ..مگه اسیر گرفته این آقا

طلاق واسه پول تو جیبی ندادن؟😳

اینجوری باشه که همه باید ده دفعه طلاق بگیرن 

بالاخره هرکس تو زندگی ی مشکل هرچند کوچیک داره 

پول تو جیبی ندادن اخه مگه دلیل طلاقه؟

فک کنم تو خیلییییییییییییییی خوشبخت و بدون مشکلی

اخه اجازه سرکار رفتنم نمیده هروقت میگم میخام برم کار مسگه چی کم داری وقتیم دلیلامو میگم میگه بچه نشو ...

خخب مشکل اون با سرکار رفتن چیه؟ دلایلش؟

آیا منطقیه؟

یا نگران شما به جایی برسی و پیشرفتی تو زندگی داشته باشی؟

نکنه میخواد بابت پول وابسته به خودش نگهت داره که دوست نداره بری سرکار؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اگه میگه چی کم داری  ختما از نظر خودش واقعا برات کم نمیزاره هرچی بخای برات میخره و پول تو جیبی ...

قدم مثلا من قبل عید خرید نکردم چند ماهه میگم من مانتو میخام من شلوار میخام کلی انگار ن انگار میگه سالمن مانتوهات یا میگه داری مانتو

خخب مشکل اون با سرکار رفتن چیه؟ دلایلش؟ آیا منطقیه؟ یا نگران شما به جایی برسی و پیشرفتی تو زندگی د ...

میگه دوس تدارم محیط کارو چون با مردا سرکار داری

2706