2733
2734

بگذار 

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونن چقدر سن ها رو زیاد میگن 

چنده؟  

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

18.19

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738

خودت کوشی پ

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

نمیذاری 🙁

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

خودتم بذار

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2706