2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا قرعه یه تومنی نیست،باقسط ماهی صد قسط کم‌میخام خیلی محتاج یه میلیونیم توروخدا...

خب خودت راه بنداز بین فک و فامیل 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2728

عالیه اگه پول داری ک باز ثبت نام کن 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
اره اول  دربیاد بعد ثبت نام کنم

حالا من قرعه کشیام  اینجوریه ک همون اول همه اسامی رو در میارم. به نوبت میان پولشون میگیرن 

من دارم مبلغش کمه درماه۳۰۰هست واینکه تایم شماچندوقتس؟ طولانی مدت اصلا بصرفه نیست.من این چون ماهی ۳۰۰بود به عنوان پس انداز شرکت کردم که جمع شه.۱۰تومنیه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

بسه بابا. الان کروناست دوراز جون یکی از اعضا کرونا بگیره.. دراز جونش بمیره یا اونیکی راه انداخته چیزیش شه  باید دور پولو خط  کشید

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

آره شوهرم صندوق داره همه فامیل هاشون توش حساب دارن 

ولی قرعه کشی و اینا انجام نمی‌ده به نوبت وام میده بهشون.

خوبه ثبت نام کن چون سود نداره هرچی بگیری خوبه 

الان بانک بخوای پنجاه میلیون بگیری باید پنجاه و هفت هشت میلیون پس بدی 

Having fun while stuck in life
من دارم مبلغش کمه درماه۳۰۰هست واینکه تایم شماچندوقتس؟ طولانی مدت اصلا بصرفه نیست.من این چون ماهی ۳۰۰ ...

منم قرعه 6تومنی شرکت کردم ماهی 200 میدادم. بعد دوسال اینماه اسمم در اومد. 7قسط دیگه مونده

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

منم دارم کم اما بیشتر از ۱۰ماه نمیزاریم‌نمیصرفه 

مثلا ۲تومنی و۵تومنی واینجوری 

هفتگی هم داشتیم 

خیلی خوب بود

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید