2737
2734

عددش که زده0.32خیلی کمه یعنی بچه کم وزن میشه یاخدانک ده مشکلی داره😭

دوستان لطفاً براتودلیم یه صلوات بفرستین یادعا کنین ایندفعه سالم وبموقع بغل بگیرمش،😭😭🙏🙏انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اینا خوبن ریسکت نداره صفحه قبلشوبفرس

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
2738

نگران نباش عالیه

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
عزیزم اینا خوبن ریسکت نداره صفحه قبلشوبفرس

همین یه صحفه ای گلم بالا کامل عکسشوفرستادم😔

دوستان لطفاً براتودلیم یه صلوات بفرستین یادعا کنین ایندفعه سالم وبموقع بغل بگیرمش،😭😭🙏🙏انشالله قسمت همه منتظرا
همین یه صحفه ای گلم بالا کامل عکسشوفرستادم😔

عزیزم ایناعالین ریسکم ندارم مشکلی نیست گلم اصلانگران نباش

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  
نگران نباش عالیه

واقعا خیلی میترسم آخه تو نت نوشته که اگه کم باشه زیاد وزن نمیگیره و...مال شماهم همینطوربود

عزیزم ایناعالین ریسکم ندارم مشکلی نیست گلم اصلانگران نباش

ممنون گلم برام دعا کن ایندفعه بموقع وسالم بغل بگیرمش⁦❤️⁩🙏😔

واقعا خیلی میترسم آخه تو نت نوشته که اگه کم باشه زیاد وزن نمیگیره و...مال شماهم همینطوربود

اصلا به خودت استرس نده خداروشکر همه چیزت نرماله به حرفای اینترنتی گوش نکن ،

من هنوز ان تی نرفتم گلم

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
ممنون گلم برام دعا کن ایندفعه بموقع وسالم بغل بگیرمش⁦❤️⁩🙏😔

انشالله سالم سلامت میادبغلت اصلانگران نباس استرسم نداشته باش خیلی بده توهم لرای من دعاکن منم دوتاسقط داشتم

2706