2737
2734
عنوان

شوهرم بخاطر نداشتن رابطه ميخاد طلاقم بده چكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5775 بازدید | 111 پست
تو لذت نمیبری اون چرا میخاد طلاق بده

وقتی ایشون لذتی نمیبره حس خوبی هم نمیتونه ب همسرش منتقل کنه 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تو زن شوهر من بودی ۱هفته م تحمل نیم‌کرد😶آتیشه 

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
تلاشی برای بهتر شدن رابطتون کردین؟

درست نمیشه

حداقل مرد سرد رو که من نتونستم درست کنم

چندسال دارو درمانی بی‌فایده بود 

الانم مجدد تحت نظر سکسولوژیست دارو مصرف میکنه و یه روانشناس هم‌مشاوره میده بهش ولی میگه من همینم که هستم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
خب نمیخواهی جدا شی ؟  اگه زندگیت رو میخوای باید مشکلتون رو حل کنی  چرا سردی ؟  وچر ...

هر چند ماه رابطه داشتيم نميدونم كلا آدم سردي نيستم نسبت به شوهرم اينجوريم قبلا دوست بوديم دوران دوستي خيلي خوب بوديم الان همه چيمون خوبه ولي وقت رابطه برام عذاب آوره

ما سیزده ماهه رابطه نداریم ولی دعوام نداریم بگو و بخند کاری بهم نداریم کلا 

ببین فقط برا این موضوعه یا چیزای دیگه هم هست

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
وقتی ایشون لذتی نمیبره حس خوبی هم نمیتونه ب همسرش منتقل کنه 

رابطه  فقط برای ارضا شدن نیس 

رابطع برای رسیدن به آرامش   تغذیه روح تمام زوج هاس 

متاسفانه تو ایران تعریف درستی ازش نشده 

یا برای بقای نسل یا برای ارضا شدن

دوستم وکیله میگه دلیل خیلی از طلاق ها همینه

دقیقا درسته چون اطلاعات درستی از رابطه ندارن 

باید تو ایرانم کلاس های آموزشی روابط عاطفی بزارن قبل ازدواج 

اون مشاوره یه ساعت قبل آزمایش بدرد نمیخوره

2706