2737
2734
عنوان

با ی پسر تو مجازی دوست شدم همش....

15246 بازدید | 55 پست

با ی پسر تو مجازی دوست شدم بعد همش قربون و صدقم می‌ره و میگه من مثل پسرای دیگه نیستم و همش میگه عکس بفرست دلم تنگ شده بعد میگم خب ثانیه ای یا ،نابود شونده می‌فرستم آخه اینجوری نمیتونه اسکرین بگیره یا ذخیره کنه ولی میگه نه اینجوری نفرس می‌خوام عکسات داشته باشم هر وقت دلم تنگ شد ببینم به نظرتون چیکار کنم اگه تجربش داشتین لطفاً کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐

ابـــادان تسلیت💔🖤           ما به خیلیا رقص یاد دادیم ولی واسه  یکی دیگه قر دادن:)     صدای دلشوره آور سوت قطارصدای نفس های تند یک جامانده...و آسمانی که دست تکان می داد برای دلبرکی زیبا چشم ، که با قطار می رفتو چه غم انگیز می گریست آن ابر کوچک برای عاشقی که تنها یک دقیقه دیر رسیده بود...قدرشو ندونی قدرشو هستن بدونن!گرفتی چی میگم؟...آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...
2738

اگ میگه مث پسرای دیگه نیستم

قطعااااا هس از اونا هم بدتره

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

چندسالته؟ به هیچ وجه عکس نده عزیزم 

ببخشید ولي خرت میکنه

کاش میخواندي درگوش دنیا آوازي که مانده در گلویت کاش پر بگیرد پرنده ي تو از پشته میله ي آرزویت کاش جان بگیرد صداي آزادي رو در رویت... 
2706