2137
2106
عنوان

باردارا بیان ببینم نی نی تون چیه

190 بازدید | 39 پست

دختر یا پسر؟

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

دوقلو

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
دوقلو

ینی از هردوتاش داری 😃

چ خوبه دوقلو

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

ینی از هردوتاش داری 😃 چ خوبه دوقلو

هیهیهی😁

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
2166
تو که مجردی کلک

😁حااللا

2165

بچه ها شما باردارین دعاتون گیراست

برای امضای منم دعا کنین

میشه برای اینکه طبیعی و زود مامان شم صلوات بفرستین?😇🤰🤱👼.خدا جونم من به دستای پر  مهرر تو خیره ام انشالله یه زودی تیکر بارداریمو بزنم صلوووااااات.خوشکل مامان من برای اینکه خدا تورو زودتر به من بده خیلی خیلی دعا میکنم دلم پر میزنه برای روزی که بفهمم تو رو دارم.من بخاطر تو خیلی مواظب خودمم.مامان جون بیا دیگه خودت به خدا بگو منو بزار تو دل مامان زهرام.تو خسته نشی بی منی?دلتنگ نشدی واسم.بیا تا حسرت بقیه رو نخورم مامان جان.تا کی به انتظارت بشینم مادر.بیا امید رو بیار به خونه به من به بابایی اونم خیلی بی امیده.تو بشو معجزه خونمون.خودت بخدا بگو من دیگه میرم پیش مامانم.یا امام حسین تو رو به علی اصغرت قسم برام دعا کن این انتظار تموم شه😔
نمیدونم هنوز کوچولوعه 

انشالله سالم بیاد بغلت

2183
بچه ها شما باردارین دعاتون گیراست برای امضای منم دعا کنین

انشالله خدا دامنتو سبز کنه و نینی خوشگلتو بغل بگیری