2726
عنوان

رشد فولیکول با رازیانه

129 بازدید | 7 پست

سلام دوستان 

من یک سال پیش که سونو دادن فولیکولم ۱۰ بود

دکتر قرص داد باردار شدم ولی بچه سقط شد

ماه قبل از اول پریودم روزی دو استکان رازیانه خوردم به مدت ۱۲ روز

روز ۱۳ سیکلم فولیکول ۱۸ داشتم

دکتر گفت حتما اقدام کنیم

میخواستم ازتون بپرسم آیا ممکنه اگر لقاح انجام شده باشه دوباره خطر سقط باشه به خاطر اینکه رازیانه مصرف کردم؟؟):

بعداز اقدام دیگه باید نخوری رازیانه رو

خدایا هزاران مرتبه شکر..... الحمدالله رب العالمین❤ خدایا شکرت بعد از دوسال ونیم انتظار جواب دلمو دادی 😍خدایا ب حق بزرگیت دخترم سالم وصالحه دنیا بیادالهی آمین.....خدایا دل همه ی منتظرا رو شادکن الهی آمین.....خدایا شفای خانوادمم از خودت میخوام ناامیدم نکن ❤❤التماس دعا از هرکسی که میخونه امضام رو......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعداز اقدام دیگه باید نخوری رازیانه رو

بعد اقدام مصرف نکردم

تا روز ۱۲ سیکل خوردم

اقدام روز ۱۴ بود

فعلا نمیدونم لقاح صورت گرفته یا نه

ولی علائم اون دو ماه حاملگی قبلی رو دارم

یکم تند تند حرف میزنم نفس کم میارم قلبم یهو تند تند میزنه و ترشحات سفید رنگ گاهی میاد و دل درد و کمر دردم هرزگاهی دارم.

ان شاءالله خبر بارداریتو بدی😍

خدایا هزاران مرتبه شکر..... الحمدالله رب العالمین❤ خدایا شکرت بعد از دوسال ونیم انتظار جواب دلمو دادی 😍خدایا ب حق بزرگیت دخترم سالم وصالحه دنیا بیادالهی آمین.....خدایا دل همه ی منتظرا رو شادکن الهی آمین.....خدایا شفای خانوادمم از خودت میخوام ناامیدم نکن ❤❤التماس دعا از هرکسی که میخونه امضام رو......
سرخود نخورین باعث کیست میشه پرولاکتینم میبره بالا 

من تنبلی تخمدان دارم 

گویا ارثیه ... مادرم پریوداش نامنظم بوده ولی ۴ تا بچه به دنیا آورده 

همه ی خاله هام  هم بچه دارن

دو تا عمه هامم بچه دارن فقط یکیشون بچه دار نشد اونم بچه تشکیل می‌شد ولی میگفتن دهانه رحمش گشاده و بچه تو رحم نمیمونه و میفته...

من تنبلی تخمدان دارم  گویا ارثیه ... مادرم پریوداش نامنظم بوده ولی ۴ تا بچه به دنیا آورده  ...

دکتر سنتی و عطار بهم گفت ۴۰ روز رازیانه بخورم.

خوش به حال کسایی که بدون دغدغه بچه دار میشن...):