2726
عنوان

از ازدواجتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8270 بازدید | 300 پست

نه ساله ازدواج کردیم ، آره راضیم صد بارم برگردم عقب باز شوهرمو انتخاب میکنم 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره واقعا راضیم انتخاب درستی کردم هفت سال ونیم دوست بودیم و دوسال ونیم ازدواج کردم تو سن ۲۴ ازدواج کردم ولی برگردم به عقب بخاطر رفتارای خانوادم ازدواج نمیکنم که کسی بخاطر من بدبخت نشه 

هم اره هم نه

با این ک خیلی با هم مشکل داریم ولی صد بار برگردم عقب انتخابم همین بیشعوره😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

راضی نباشیم‌چه کنیم 

۲۷ونیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
با کسی ک قبلن مواد مصرف کرده ولی همه ویژگی های خوب یه ادم رو داره ازواج میکردین؟

نه

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

نه.

چون زودازدواج کردم وهیچی ازجوانی کردن نفهمیدم وهمش شده یه عقده چون ۱۴ازدواج کردم وباسیلی ازگیردادن همسرچی بپوش چی بخور چیکاربکن چه نکن هوفففففف

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
2706